100% Bezpieczne Płatności - Gwarancja Produktu

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI 100%

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla viadurini, więc Twoje dane będą szyfrowane. Wszystkie płatności będą realizowane za pośrednictwem połączenia serwer-serwer poprzez wykorzystanie protokołu SSL (bezpieczne Secure Sockets Layer) z 128-bitowego szyfrowania i certyfikatem VeriSign.

Jakie są dostępne metody płatności?
Viadurini oferuje wiele opcji płatności i pozwala na używanie kart kredytowych bardziej powszechnych. Oferujemy możliwości:

•Karta kredytowa
•karta pre-paid
•przelew bankowy
•PayPal

W przypadku płatności kartą kredytową, zalecamy mieć pod ręką  SecureCode, aby przyspieszyć swój zakup.

Mogę wybrać metodę płatności podczas procesu zamówienia?
Musisz wybrać sposób płatności przed dokonaniem zakupu. Płatności dokonywane kartą kredytową będą zatwierdzone przez viadurini, oraz poprzez wystawcą karty w celu ochrony bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom.
Możesz również zapłacić za pośrednictwem przelewu, dając kopię pokwitowania do info@viadurini.pl lub za pośrednictwem konta PayPal.
Proszę pamiętać, że towar zostanie wysłany po otrzymaniu i zatwierdzenia przelewu.

GWARANCJA

Produkty zakupione na Viadurini.pl pochodzą z 24 miesięczną gwarancją

Partnerzy Viadurini.pl i / lub producenci, którzy w odniesieniu do produktów zakupionych przez klienta, mają prawnej gwarancji zgodności z warunkami zawartymi w art. 128 et seq. Kodeksu Konsumentów, jak na sztuki. 6 ogólnych warunków sprzedaży.
Prawa niniejszej gwarancji mogą być wprowadzone, jeżeli produkty zostały właściwie wykorzystany, z poszanowaniem jego wskazań, w tym przeznaczenia i, po przedstawieniu faktury przez klienta. Koszty zwrotu produktów ze względu na korzystanie z gwarancji ponosi viadurini.pl i / lub partnerów producentów.

Gwarancja oryginalności produktów
Viadurini.pl ma uprzywilejowane stosunki z marek / projektantów / rzemieślników. Każdy produkt jest gwarantowany i oryginalny i bardzo często jest produkowany wyłącznie tylko dla naszych klientów.

Produkty zakupione na viadurini pochodzą z gwarancji?
International SRL projekt Via del Pino 21, WPR 47822 Santarcangelo di Romagna (RN) Italy CF i PI: 04187360401. REA RN 329370, która jest właścicielem strony www.viadurini.pl. Gwarantujemy najwyższą powagę i wiarygodność w zakresie wspierania zakupu, zarządzanie zamówieniami i zwrotów, dostawy na czas przekazane na miejscu. Jeśli pojawią się jakieś nieoczekiwane niezależne od nas problemy, zostaniesz poinformowany. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z info@viadurini.pl email viadurini.pl.
Email Newsletter
Newsletter