Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Krzesła Ogrodowe - Plastik, Drewno i Żelazo - Wyprodukowano we Włoszech

Krzesła ogrodowe wykonane ręcznie we Włoszech z tworzywa sztucznego, drewna i żelaza.

Nowoczesne krzesła ogrodowe to królowe naszego środowiska zewnętrznego, czyli balkon lub duży ogród. Znajdź także najlepsze stoły ogrodowe, które można połączyć z krzesłami!

Mamy wiele modeli i materiałów. Na naszej stronie znajdziesz krzesła wykonane z naturalnych elementów, aby wzbogacić styl vintage, jak drewno bambus i teak. Jednym z przykładów jest krzesło Talenti Moon wykonane z naturalnego drewna tekowego. Ale nie zapominamy również o materiałach synthéthyc dla najbardziej nowoczesnego środowiska. Krzesła Vondom można zobaczyć w Delta i Frame z polipropylenu.

Krzesła ogrodowe wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium to trwałe uzupełnienie, które nadaje elegancji środowisku. Dla tych, którzy mogą mieć zadaszone miejsce na meble ogrodowe, mogą wybrać wygodne i tapicerowane krzesła z kolorową poduszką, które nadają jej blasku. Wśród marek, które proponują te produkty, znajdziesz Talenti z liną Rope, Coro z modelem Jubeae z siedziskiem i oparciem wykonanym ze smyczy.

Na koniec składane krzesła, ćwiczenia i światło dla osób, które nie mają dużo miejsca na zewnątrz. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie rozwiązania, które chcesz. Wszystkie prezentowane produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników.
Odkryj świat nowoczesnych krzeseł do design!