Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stoły Rozkładane Ogrodowe - Włoskiego Designu

Rozkładane stoły ogrodowe do luksusu wyprodukowane we Włoszech: nowoczesny i vintage design na zewnątrz.

Nadchodzi lato, które niesie ze sobą chęć zorganizowania wielu pięknych kolacji z przyjaciółmi w eleganckiej atmosferze naszego ogrodu lub orzeźwiającej szczęśliwej godziny na tarasie. Co nie może zabraknąć na zewnątrz? Praktyczny Stoły rozkładane ogrodowe! Dzięki wygodnym liściom z obu stron lub z materiałami do ekstrakcji będzie łatwo i szybko dodać miejsce przy stole, aby powitać także niespodziewanych gości.

Materiały, które są bardziej wykorzystywane do realizacji zewnętrznych stołów do rozciągania, są różne, ale więcej jest materiałów z tworzyw sztucznych, drewna, aluminium i żelaza. Jeśli chcesz uzyskać efekt vintage, classique lub shabby chic, najlepszym materiałem, ale także najcenniejszym i najbardziej eleganckim jest drewno tekowe. Jest specjalnie traktowany na zewnątrz, aby zachować swój błyszczący i jakościowy z upływem czasu. Dowiedz się, jaki jest stolik rozszerzający z aluminiową strukturą i drewnianą naturalną tekową górą. To nie przypadek, że te stoły z drewna tekowego należą do najbardziej odpornych na zewnątrz. Innym przykładem jest stół z nogami z drewna tekowego i blatem HPL odpowiednim do wewnątrz i na zewnątrz.

Dla tych, którzy preferują bardziej praktyczne i lekkie rozwiązanie, można wybierać spośród większości rodzajów stołów ogrodowych z tworzywa sztucznego lub żywicy. Ten wybór pozostanie nienaruszony przez wiele lat i nie wymaga specjalnych środków ostrożności. Wreszcie, aby uzyskać nowoczesny efekt, można również wybrać stół rozszerzający wykonany z aluminium malowanego blatem z hartowanego szkła.

Przyjrzyj się naszym ofertom i kup bezpiecznie na naszej stronie rozbudowany stół ogrodowy, o którym zawsze marzyłeś!