Dostarczamy Włoski Design do ponad 100 krajów na całym świecie.
 
  • 0
  • 0

stoły ogrodowe na zewnątrz rozkładane

Lato się zbliża i mamy wielką ochotę zaprosić naszych przyjaciół na kolację w naszym zadbanym ogrodzie lub na orzeźwiający aperitif na tarasie. Idealne rozwiązanie? Praktyczny stół ogrodowy rozkładany! Dzięki wygodnym przedlużeniom stoły ogrodowe rozkładane będą w stanie pomieścić niespodziewanych gości.
 
Materiały najbardziej używane do realizacji stołów ogrodowych rozkładanych są różne, najczęściej są wykonane z tworzyw sztucznych, drewna, aluminium i żelaza.
Dla efektu vintage, klasycznego lub chabby chic, materiał najczęściej używany i także najbardziej cenny jest drewno, specjlanie traktowany, tak, aby utrzymać jego blask i jakości w czasie.

Stoły z drewna tekowego są jednymi z najbardziej wytrzymałych i nadają się do stosowania na zewnątrz, oprócz tego, że są bardzo eleganckie. Wybór który będzie trwał nienaruszony przez wiele lat i nie wymaga szczególnych środków ostrożności. Dla tych, którzy chcą dać nowoczesne cięcia, w własnym outdoor a posiada taras lub ganek można również wybrać przepiękny stół rozkłądany z kutego żelaza z hartowanym szklanym blatem.

U nas możecie znaleść idealne rozwiązanie, wszystkie produkty prezentowane w naszym katalogu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, i są one wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników.
Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Będzie to przyjemność dla nas pomóc Ci dobrać odpowiedni stół do ogrodu lub tarasu nowoczesny lub klasyczny, który jest odpowiedni dla Ciebie! Odkryj nasze oferty i zakup online, stół ogrodowy z twoich marzeń!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie