Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lampy Wiszące za Oświetlenie Domu - Made in Italy

Lampy wiszące do designerskiego oświetlenia i nowoczesnego stylu, vintage i shabby chic dla Twojego domu wyprodukowanego we Włoszech.

Lampy wiszące, do których dedykowana jest ta kategoria, są ważnym meblem, zwłaszcza do salonu, kuchni i sypialni.
Jeśli masz duże przestrzenie, najlepszym sposobem na ich ulepszenie jest wybranie ich z dużym żyrandolem. Aby to zrobić, kreacje Adriani i Rossi, oświetlenie Viadurini Lighting lub Selene są po prostu idealne: lampy wyprodukowane we Włoszech.

Lampy wiszące wykonane z najróżniejszych kształtów: okrągłe, prostokątne, wiśniowe lub cylindry o większej lub mniejszej średnicy. Twoje każde życzenie zostanie spełnione.
Szeroki wybór produktów dotyczy nie tylko kształtów, ale także użytych materiałów.
Dla tych, którzy mają dom urządzony w nowoczesnym stylu, światła wiszące z tkaniny wykonane z kolorowej i oryginalnej tkanki mogą być idealne.
Dla tych, którzy kochają szkło i jego elegancję, żyrandole w przezroczystym szkle przywrócą styl vintage przeszłości lub szklane lampy wiszące w postaci ładnych kolorowych balonów. Aby pozostać w stylu klasycznym, nie zapomnij spojrzeć na lampy wiszące z żelaza i mosiądzu, proste wzornictwo z naturalną dekoracją z liściem, aby nadać minimalistyczny styl subtelności.

Odkryj całą kolekcję w sprzedaży na naszej stronie internetowej, a jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub wyjaśnień, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania poprzez nasz czat, e-maile lub telefonicznie, aby pomóc Ci w procesie zakupu.