Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Blogu - Wiadomości o Meblach Made in Italy

Blog jest dla satysfakcjonować prośbę naszych klientów i utrzymać je zawsze na bieżąco o nowościach w świecie designu i luksusowych mebli. Prosty i intuicyjny, aby dowiedzieć się, na naszym blogu można znaleźć w sekcji "aktualności", tutaj można znaleźć artykuły, które przedstawiają dla ciebie najlepsze marki, zawartych na naszej stronie internetowej. Szybki i ciekawy sposób, aby odkryć wiadomość, że znaleźliśmy dla swojego domu!

Jeśli szukasz porady i nowatorskie pomysły zmienić wygląd swojego domu, biura lub ogrodu, stworzyliśmy dla Ciebie zobacz "Kieszonkowy", gdzie można znaleźć porady projektantów, którzy odpowiedzieli na nasze pytanie, inwestując swoją wiedzę do dyspozycji naszych klientów.
Kolejna Kategoria to "marka" tutaj oferujemy Ci kilka towarowe prezentowane na naszej stronie internetowej, aby pomóc ci dowiedzieć się więcej o producentach dziwnego, że produkty, wykonane we Włoszech, które sprzedajemy na naszej stronie, ale i o filozofii, która stoi za sprzedaż produktów, surowców i innowacyjnych metod wybrać w produkcji.

W końcu dla ludzi, którzy bardzo dobrze znają nas, jest "press". W tej części oferujemy niektóre artykuły zaczerpnięte z najważniejszych włoskich i zagranicznych gazet, które pisały o nas, prezentując naszą firmę. I "umowa", gdzie pokażemy restauracje i firmy, którzy wybrali nas reprezentować w efektowny i modny sposób ich rozmowy.
Krótko blogu jest pełno tematów do zwiedzania! Przyjdź do nas!