7 Obietnic Viadurini

1 - Bezpieczeństwo produktu:

Zaprojektowaliśmy spersonalizowane opakowanie dla każdego z naszych produktów, aby zagwarantować naszym klientom, że towary dotrą do miejsca przeznaczenia nienaruszone. W przypadku bardzo delikatnych materiałów, takich jak lustra, zdecydowaliśmy się na stosowanie koszyków, drewnianych skrzyń i kartonów z podwójną warstwą polistyrenu, aby zapewnić lepszą ochronę produktu do momentu dostawy.

2 - Bezpieczeństwo transportu:

Transport jest równie ważny jak pakowanie towarów, dlatego do dostarczania mebli decydujemy się korzystać wyłącznie z wyspecjalizowanych transporterów. Zakupione towary zostaną dostarczone bezpośrednio do domu po uzgodnieniu. Również na życzenie istnieje możliwość dostawy na podłogę, a ponadto wybór usługi Premium do montażu produktów bezpośrednio w domu.

3 - Ubezpieczenie przesyłki:

Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone zarówno na transport drogowy, morski, jak i lotniczy.

4 - Bezpieczne płatności:

Dzięki certyfikacji SSL gwarantujemy bezpieczne płatności za zakupy. Twoje informacje zostaną zaszyfrowane. Wszystkie płatności będą przetwarzane przez bezpieczne połączenie między serwerami przy użyciu protokołu SSL (Secure Sockets Layer) z 128-bitowym szyfrowaniem i protokołem VERISIGN.

5 - Chroniona nawigacja

Dzięki certyfikacji SSL gwarantujemy bezpieczną nawigację na naszej stronie, gwarantując, że wymieniane informacje nie będą odczytywane przez osoby trzecie.

6 - Gwarantowane zwroty i refundacje:

Viadurini przyjmuje zwroty zakupionych produktów, jeśli zostaną przekazane w ciągu 14 dni roboczych od powyższego terminu. Zgodnie z przepisami prawa (D. L. 185/1999) każdy klient na świecie ma 14 dni na poinformowanie nas o swoim zamiarze zwrotu produktu, nienaruszonego i nieużywanego, w oryginalnym opakowaniu. Po otrzymaniu paczki w dobrym stanie w naszym magazynie, Viadurini dokonuje zwrotu kwoty zwróconego produktu bez żadnych kar. Klient ponosi tylko koszty dostawy.

7 - Ciągła pomoc telefoniczna:

Gwarantujemy naszym klientom pomoc telefoniczną przez 5 dni w tygodniu w 6 językach z zawsze aktywnymi 21 liniami międzynarodowymi.
Email Newsletter
Newsletter