Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk

KategorieFiltri

DARMOWA  DOSTAWA
UBEZPIECZENIA TURYSTÓW
homify
archilovers
houzz
CONTRACT ITALIANO
SONO SICURO
confindustria
ssl
100%green


Łatwa odsyłka i zwrót kosztów

Prawo odstąpienia od umowy
Kupuj bezpiecznie i łatwo na viadurini.pl! Są w pełni chronione poprzez prawo odstąpienia od umowy. Możesz zwrócić całości lub części zamówienia i poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni roboczych od dnia doręczenia paczki.
Prawo powinno być regulowane w Ogólnych Warunkach Sprzedaży i nie stosuje się do towarów, wykonanych na zamówienie.
Warunki zwrotu: Proces zwrotu
Aby zrobić "Made Easy" trzeba przestrzegać następującej procedury:

Pobierz "formularz odstąpienia" wypełnij go i wyślij go do nas w info@viadurini.pl , operator skontaktuje się z Tobą na temat zwrotu, należy pamiętać, że produkty muszą być dostarczone w oryginalnym stanie w orginalnej paczce w której produkt został dostarczonu. Koszty wysyłki zwrotu są na twój koszt.

Prawa zwrotu i wymiany Produktu
Gdy paczka dotrze w naszych magazynów, sprawdzimy,czy wszystko jest zgodne z procedurą odsyłki.
Jeśli tak będziemy postępować do zwrotu kosztów potwierdzając na adres poczty elektronicznej podany podczas zamówienia. Zwrót kosztów zostanie zrealizowany w ciągu najbliższych 48 godzin do maksymalnie 45 dni. Brak opóźnienia systemu kredytowania będzie oskarżony.
Viadurini.pl chroni Cię w przypadku otrzymania towaru uszkodzonego lub wadliwego. Musisz zwrócić wadliwy element w terminie 14 dni od daty dostawy, korzystając z procedury "formularz odstąpienia". zostanie zastąpiony samego produktu (jeśli jest dostępny).

Documenti allegati