Podgrzewacz do Ręczników Elektryczne lub Hydrauliczne Made in Italy - Grzejniki Łazienkowe

  • Opinie :
  • Voto medio : 5,0
40 Produkty
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
zł 3.820,47
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
zł 4.050,44
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
zł 8.758,02
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
zł 4.637,14
Strona 1 z 2

Elektryczny lub hydrauliczny podgrzewacz do ręczników do łazienki o nowoczesnym designie

W tej sekcji znajdziesz szeroki wybór modeli, które pozwolą Ci znaleźć akcesorium do chłodnicy najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.
Na początku kształty, które będą idealnie pasować do każdego rodzaju mebli łazienkowych: możesz wybrać klasyczny design  prostych podgrzewaczy do ręczników , które z łatwością dopasują się do standardowych łazienek; jeśli z drugiej strony potrzebujesz urządzić bardziej nowoczesną łazienkę, możesz znaleźć modele o bardziej kwadratowych kształtach, szczególnie odpowiednie, jeśli styl architektoniczny otoczenia jest szczególnie rygorystyczny i jednocześnie elegancki.
Jeśli wolisz bardziej designerski styl, możesz zdecydować się na modele podgrzewaczy do ręczników z rurkami zwieńczonymi.Także jeśli chodzi o kolorystykę, oprócz klasycznego metalu można znaleźć matowe lub błyszczące czarne grzejniki, ale także bardziej pomysłowe kolory.
Sprzedawane modele idealnie sprawdzą się w każdej łazience, ale w zależności od potrzeb mogą być stosowane również w innych pomieszczeniach domu, takich jak kuchnia, salon czy salon.

Aby wybrać podgrzewacz do ręczników, oceń rodzaj działania: elektryczny lub hydrauliczny . Elektryczny podgrzewany wieszak na ręczniki  jest przeznaczony dla tych łazienki, gdzie ogrzewanie jest niewystarczające, tak bardzo, że musi być zintegrowane. Potrzebujesz tylko gniazdka elektrycznego. Ten typ podgrzewacza łazienkowego  nie wymaga żadnej ingerencji ze strony hydraulika.Jeśli z drugiej strony masz skonfigurowany specjalny system, wybierz hydrauliczny podgrzewacz do ręczników . Grzejniki te nazywane są  łazienkowymi podgrzewaczami ręczników,  a to dlatego, że ich konstrukcja jest przeznaczona do wieszania i podgrzewania ręczników. Można powiedzieć, że każdy podgrzewacz do ręczników to grzejnik designerski. Powód jest prosty: każdy z nich ma elegancką estetykę i atrakcyjny wygląd oraz jest gotowy do uzupełnienia otoczenia poprzez dostosowanie jego stylu.
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT