Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Akcesoria Ogrodowe - Włoski Design

Wykonane we Włoszech akcesoria ogrodowe, luksusowe pomysły: pływające drążki, drewniane huśtawki i hamaki.

W swoim ogrodzie nie możesz przegapić tych akcesoria ogrodowe, które przyczyniają się do tego, że Twoje przestrzenie na zewnątrz są eleganckie i niepowtarzalne. Przedmioty te stanowią klasę, dzięki której można w oryginalny sposób uzupełnić ogród z salonem lub basenem.

Wśród różnych propozycji w tej kategorii znajdują się funkcjonalne bary pływające sygnowane przez słynną włoską markę Trona z ekologicznej skóry naturalnej przeznaczone dla tych, którzy lubią organizować wspaniałe przyjęcia przy basenie z przyjaciółmi.
Dla tych, którzy kochają zieleń i rośliny, nie mogą przegapić jasnych wazonów o różnych kształtach i rozmiarach, od klejnotów po najbardziej klasyczne wazony okrągłe. Obiekt nie tylko funkcjonalny dla twoich roślin, ale także nowoczesny styl, który nada Twoim przestrzeniom zewnętrznym wyjątkową jasną atmosferę.
Ale nie tylko, dla dzieci wspaniała drewniana huśtawka z podpisem Talenti lub zabawny hamak aby oddać się relaksującemu meksykańskiemu stylowi.

Biorąc pod uwagę staranny dobór produktów, każdy z nich jest wykonany z wysokiej jakości materiałów wykonanych we Włoszech, trwałych i praktycznych w użyciu.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem odpowiedniego czatu lub adresu e-mail, jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci dokonać ostatecznego zakupu optymalnych dla Ciebie akcesoriów ogrodowych.