Made in Italy

Alkowa zewnętrzna z drewna tekowego z zasłoną i poduszkami Made in Italy - Oracle

  • Made in Italy
  • Kod: ORACOLO18
zł 53.852,42 zł 67.315,54 -20%
Materiał Teak, WaProLace
Dostawa 1 tydzień
Długość (cm) 245
Głębokość (cm) 160
Wzrost (cm) 203

Alkowa zewnętrzna z drewna tekowego i WaProLace Made in Italy z zasłonami i poduszkami.

Wnęka z regulowanym blatem po obu stronach, odpowiednia do każdego rodzaju środowiska zewnętrznego i wykonana ręcznie we Włoszech . Wykonane z drewna tekowego , szlachetnego materiału o doskonałych właściwościach technicznych oraz WaProLace , ręcznie tkanego włókna syntetycznego . We wnęce znajdują się poduszki ze zdejmowanymi pokryciami wykonanymi w 100% z akrylu oraz zasłony w kolorze złamanej bieli .
Ten mebel tworzy prawdziwie przyjazne i otaczające środowisko. Oba końce są zaprojektowane tak, aby pozostawić pełną personalizację w użyciu. Wysokość jest regulowana i można ją przekształcić w wygodne oparcie. Zasłony przyciągają na zewnątrz, filtrując światło słoneczne i tworząc ciągły dialog między przestrzenią wewnętrzną, otaczającym środowiskiem i tymi, którzy tam mieszkają.

Alkowa należy do współczesnej kolekcji o zasadniczym designie , w której czystość linii wyraża się poprzez eleganckie połączenie drewna tekowego i włókna syntetycznego WaProLace , tkanego ręcznie. Rzemiosło i dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne, z których składa się wiele produktów z kolekcji.

Uwaga : Tapicerka poduszek jest dostępna w innych kolorach, dostępnych na zamówienie. Poduszki dekoracyjne nie są częścią zestawu.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o spersonalizowaną wycenę, wypełniając odpowiedni formularz „Poproś o informacje” .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter