Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Budy dla psów do wnętrz

Struktura. Wejście do budy może być z przodu lub z boku. Ważną rzeczą jest to, że jest dobrze chroniony przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr. Jeśli chodzi o dach, jeśli jest pochylony, woda może spaść.

Okno dachowe umożliwia łatwą konserwację i czyszczenie budy. Struktura budy jest ważna, ponieważ jest izolowana i podniesiona z ziemi o około 8 centymetrów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz naprawdę eleganckie łóżka dla psów / kotów. Wesly to hodowla psów i kotów w regenerowanej skórze, w całości wykonana ręcznie przez włoskich rzemieślników. Ma oryginalny kształt przypominający chmurę. Miejsce na kreatywność!
Możesz wybrać kolor łóżka, ale także poduszki, miękkie i dostępne w wielu zabawnych fantazjach. Dostosowanie twojego wymarzonego łóżka nie kończy się na tym; w rzeczywistości możesz zamówić hodowlę o takiej wielkości, jaką lubisz! Dzięki tej pięknej hodowli nasi wierni przyjaciele mogą również cieszyć się wyrafinowaniem, a przede wszystkim wysoką jakością Made in Italy!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie