Kominki Elektryczne Naścienne - Zaprojektowane i Wyprodukowane we Włoszech

1 Produkt
Viadurini Fire Design
zł 8.773,03 zł 10.966,27  - 20%

Elektryczny kominek naścienny - Ogrzewanie zaprojektowane i opracowane przez włoskich rzemieślników.

Ma wspaniały efekt sceniczny i może być umieszczony w strefie relaksu w domu lub w sąsiedztwie stołu w jadalni. Z pewnością stworzy ciepłą i przyjazną atmosferę o silnym wpływie estetycznym.

Linia elektrycznych kominków ściennych czyni elegancję ich zwycięską kartą. Smukły i wyrafinowany, ale jednocześnie trzeźwy kolor i rozciągliwość są optymalnym rozwiązaniem, aby uczynić ścianę wyjątkową. Całości dopełnia ekstremalna cisza, niesamowity realizm ognia i żaru, a w niektórych modelach praktyczna funkcja ogrzewania z dwoma mocami i poręcznym pilotem zdalnego sterowania, dostarczanym standardowo do zdalnej obsługi.
Warto również zwrócić uwagę na bardzo niskie zużycie energii przez kominki z naszej kolekcji.
W rzeczywistości są to kominki elektryczne, które wykorzystują nebulizowaną wodę do stworzenia efektu płomienia i dymu, ale potrzeba bardzo mało wody: za litr można karmić kominek przez 12 godzin.

Daj się zaskoczyć szerokiemu wyborowi elektrycznych kominków wiszących na naszej stronie, znajdziesz wiele modeli, w tym ten odpowiedni do Twojego domu.
Nasz personel jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci podczas zakupu i odpowiedzieć na pytania dotyczące produktów w naszej witrynie za pośrednictwem naszego adresu e-mail i odpowiedniego czatu na dole strony.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro