Biblioteczka nowoczesna, wykonane z drewna malowane

  • Opinie :
  • Średnia Ocena : 5,0
150 Produkty
Viadurini Living
zł 34.870,72
: zł 34.870,72
Strona 1 z 7

Regały o nowoczesnym designie, mobilne i stacjonarne do domu i biura, najlepsze w stylu Made in Italy.

W tej części poświęconej biblioteczka nowoczesna znajdziesz niezwykłe kształty, innowacyjne materiały, żywe kolory i nowe wzory w kolekcji Viadurini Design Collection po obniżonych cenach na naszej stronie internetowej.
Wszystkie proponowane modele zostały zrealizowane przez ważne marki reprezentujące wysoką jakość produkowanych we Włoszech.

Regały naścienne lub regały na książki wykonane z przezroczystej pleksi i solidnej powierzchni o najróżniejszych kształtach. Więcej geometrycznych kształtów dla tych, którzy lubią klasyczne linie lub oryginalne kształty, takie jak jabłko, liść lub buty dla tych, którzy chcą nadać swoim urządzeniom domowym nutkę oryginalności.
Ale nie tylko to, oferujemy również regały naścienne, które przypominają obrazy. Idealne meble do salonu. Lub poprzez połączenie naturalnego kamienia Vicenza ze szkłem proponujemy wyjątkowe i cenne regały naścienne wykonane przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy ręcznie rzeźbią bloki tego kamienia, tworząc eleganckie i niepowtarzalne designerskie meble.

Odkryj nowoczesny regał, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a jeśli potrzebujesz pomocy podczas wyboru lub zakupu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem odpowiedniego czatu lub naszego e-maila. Nasz personel chętnie pomoże i pomoże w zakupie.
Email Newsletter
Newsletter