Serwis Stołowy na Luksusowy Stół: Sztućce, Talerze i Szklanki Made in Italy

  • Opinie :
  • Średnia Ocena : 5,0
459 Produkty
Viadurini Kitchen
zł 518,10 zł 647,60  - 20%
Viadurini Kitchen
zł 518,10 zł 647,60  - 20%
Viadurini Kitchen
zł 518,10 zł 647,60  - 20%
Strona 1 z 20

Włoski zestaw do parzenia kawy i herbaty, naczynia, szklanki i przynosi dodatki do stołu i kuchni.

Jeśli kochasz luksus, elegancję i wyrafinowanie, pokochasz tę sekcję poświęconą tym wszystkim designerskim produktom niezbędnym do przygotowania stołu odzwierciedlającego Twoje pragnienia. Żadne szczegóły nie zostaną przeoczone, słowa kluczowe to piękno i styl, dzięki którym Twoje stoły będą wyjątkowe i cenne.

Szukaliśmy Ciebie najlepiej i znaleźliśmy go w kolekcji porcelany i kryształów Versace Home. W pierwszej kolekcji dominują kolory czerwony / złoty i niebieski / złoty, kolory zawsze synonimem królewskości dekorują elegancją i wyrafinowaniem obsługę stołu (talerze, wazy, piekarnik), serwisy do herbaty i wspaniały zestaw z filiżankami kawy. W drugiej kolekcji zamiast krawędzi pozłacane zdobią kielichy do wina, flet do szampana i dzbanki do przechowywania wina i gorzkiego.

Wreszcie, aby ukończyć ten wspaniały stół, nie można przegapić sztućców podpisanych Rosenthal Sambonet. Sztućce o różnych stylach: bon-ton, klasyczne i z nutką nowoczesności, aby zaspokoić pragnienia was wszystkich. Różne style, ale połączone pięknem i jasnością, które emanują z każdego widelca, noża lub łyżki serwisu.

Dowiedz się, jak uczynić ze swojego stołu prawdziwy klejnot luksusu!
Email Newsletter
Newsletter