Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Grzejniki Design - Ogrzewanie Domu


 

Grzejniki hydrauliczne do łazienki i salonu wykonane we Włoszech: moc od 500 do 3000 w.

Wszystkie modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są produkowane we Włoszech przez ważną firmę z branży, która prezentuje je wyłącznie dla Viadurini.

Grzejniki ścienne
do salonu wykonane w formie pionowej z pokryciem z prawdziwego drewna, dla tych, którzy kochają klasyczny i naturalny styl, z przykryciem lub dekoracją lustrzaną jak nuta, dla tych, którzy chcą eleganckiego i funkcjonalnego mebla. Ale także kolorowe grzejniki z falistymi liniami dla tych, którzy kochają oryginalny i nowoczesny design. Są również wykonane ze stali i można dostosować ich rozmiar i kolor. Jesteśmy przekonani, że te nowoczesne grzejniki podbiją Ciebie i Twoich gości.

Tworzy wydajny i niezbędny system grzewczy z naszymi niestandardowymi rozwiązaniami, aby w pełni wykorzystać możliwości ogrzewania lub stworzyć nowy system ekonomiczny i projektowy. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji, aby udzielić więcej informacji lub wyjaśnień na temat prezentowanych produktów. Nie wahaj się skontaktować z nami pod naszym numerem telefonu lub napisać na nasz adres e-mail na stronie internetowej.