Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Jasne Meble - Włoski Design na Zewnątrz

Wazony z oświetleniem LED do ozdobienia basenu, ogrodu lub domu z zewnątrz luksusem Made in Italy.

W tej części naszego katalogu online chcemy zaoferować Państwu serię Jasne meble, aby stworzyć prawdziwe efekty specjalne, które nadają ten dotyk niemal z „zaczarowanego ogrodu” bajek.

Meble ogrodowe, które w ciągu dnia przybierają formę falistych siedzeń, stolików liniowych i minimalnych, biało-białych wazonów, lamp i rzeźb. Wszystkie te przedmioty mebli wieczorem, kiedy słońce zachodzi, zamieniają się w piękne, błyszczące punkty światła, które oświetlają ogród lub basen.
Nie tylko estetyka i oryginalność: cud jasnych mebli ogrodowych łączy się z ich funkcjonalnością, ponieważ są wykonane z materiałów odpornych na żywioły i najbardziej niesprzyjające warunki pogodowe.
Aby dać praktyczny przykład, piękne wazony LED dostępne są w wielu różnych rozmiarach i kształtach. Wazony zdolne do tworzenia wyjątkowo jednorodnych efektów świetlnych zarówno w kolorze białym, jak i wielokolorowym. Ale to nie tylko estetyka i design. Te jasne wazony na zewnątrz w wersji wielokolorowej oferują również wszystkie psychofizyczne samopoczucie chromoterapii, opierając się na dobrze znanych właściwościach terapeutycznych kolorów.

Szukasz dekoracyjnych świateł zewnętrznych o najbardziej wyrafinowanych kształtach? Jeśli szukasz czegoś o silniejszej i bardziej spektakularnej osobowości, kolekcja marki oświetlenia Myyour Cię nie zawiedzie! Lampy wiszące w kształcie róży Baby Love, gigantyczne lampy Tulipan i kobiece silhoutte jak Penelope, pomysłowe krzesła, wdzięczne i wygodne słonie dziecięce, którym dorośli i dzieci nie będą w stanie się oprzeć, to tylko niektóre z obiektów zaprojektowanych przez włoską markę Myyour, wykonany ze specjalnej syntezy polietylenu o nazwie Poleasy®.

Wystarczy kilka jasnych elementów wyposażenia, aby uczynić swój ogród wyjątkowym i wyjątkowym wieczorem i nocą.