Kominki Elektryczne Podłogowe - Włoski Design

4 Produkty
Viadurini Fire Design
zł 13.866,88 zł 15.407,63  - 10%
Poprzednia cena: zł 13.831,65
Viadurini Fire Design
zł 13.627,25 zł 15.141,39  - 10%

Elektryczne wolnostojące kominki do wyposażenia designerskiego domu: ogrzewanie wyprodukowane i zaprojektowane przez włoskich rzemieślników

Te kominki pozwolą ci umeblować salon nowoczesnym przedmiotem, który stworzy wyjątkową atmosferę w domu.

Elektryczne kominki podłogowe są bardzo poszukiwane, ponieważ mają niezbędne i nowoczesne linie, które mieszają się z geometriami stali nierdzewnej z hartowanym szkłem i ręczną sztuką odmian drobnej ceramiki. Dotyk uroku dla wytwornego i eleganckiego domu.
Ponadto wyjątkowo niski pobór mocy sprawia, że jest to bardzo interesujący produkt. Średni koszt operacji estetycznej wynosi 4 eurocenty za godzinę. Co więcej, chociaż wykorzystują parę wodną do odtworzenia efektu niesamowitego realizmu płomieni i dymu, zużywają bardzo mało: z litrem wody z kranu możemy karmić kominek przez 12 godzin.

Daj się zaskoczyć licznym produktom linii Fuiado z kolekcji Viadurini, znajdziesz wiele modeli i powłok wolnostojących kominków elektrycznych. Kup wszystkie nasze produkty online, a jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem za pośrednictwem adresu e-mail i numeru telefonu na naszej stronie. Z przyjemnością pomożemy w zakupie i odpowiemy na pytania.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro