Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Łóżka Tapicerowane z Miejscem do Przechowywania Lub Bez 

Tapicerowane podwójne łóżko do sypialni - Z materiałem do przechowywania lub skórą lub bez, o nowoczesnym lub klasycznym designie.

Podwójne łóżko jest głównym meblem w sypialni. Musi zatem odzwierciedlać kanony wygody i łączyć się ze stylem domu. Podwójne łóżko o nowoczesnym designie jest zatem niezbędne do pielęgnacji mebli do sypialni. Bardzo modnym typem jest dzisiaj tapicerowane podwójne łóżko.

Tapicerowane podwójne łóżka z pojemnikami są praktyczne do optymalizacji przestrzeni i uporządkowania mebli do sypialni.
Wyściełane podwójne łóżka proponowane w naszym internetowym katalogu pozostawiają miejsce na kreatywność dzięki mnogości kształtów, które można przyjąć, wybierając drewnianą konstrukcję dla efektu vintage, a nie żelazną. Nie wspominając już o tysiącu odcieni i kolorów, które mogą unieść głowę łóżka! Zagłówek ze skóry lub eko-skóry zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta, a dla tych, którzy mają więcej inspiracji, mogą wybrać pokrycie tkaniny z lnu, wzorzystej bawełny lub wymiennego gładkiego koloru.
I nie zapomnij wybrać podwójnych materaców z pianki z pamięcią lub materaca lateksowego w specjalnej sekcji naszej strony internetowej.

Wszystkie produkty przedstawione w katalogu wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości znajdziesz nas do dyspozycji. Napisz do nas na dedykowanym czacie lub wyślij nam e-mail na adres, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać nowoczesne tapicerowane łóżko podwójne idealne dla Twojego domu.