Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Parasole Ogrodowe, Zewnętrzny, Taras - Aluminium i Drewno

Parasol zewnętrzny, idealny do ogrodu, balkonu i tarasu z drewna i aluminium

W tej sekcji poświęconej terenowi zewnętrznemu pokażemy nie tylko parasole ogrodowe, ale prawdziwe „systemy osłonowe” przeznaczone do pracy w restauracjach, barach, hotelach i gastronomii; zaprojektowane również jako specjalne parasole do wyposażenia wnętrz luksusowych i nowoczesnych.

Te materiały są z najwyższej jakości: z malowanego aluminium i drewna z naturalnych odcieniach, do dopasowanych tkanin . Elementy metalowe są pochodzenia morskiego, ze stali nierdzewnej lub ocynkowane i pomalowane antykorozyjnie; wszystkie zaprojektowane i zbadane pod kątem bardzo wysokiej odporności na wodę i zużycie.

Modelami mogą być:

  • parasole z masztem centralnym, normalne lub teleskopowe,
  • parasole boczne (stałe i wysuwane)
  • wiele parasoli.

Każdy z nich jest przeznaczony do wykonywania różnych zadań i prac serwisowych w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni, np. Teleskopowe i wysuwane słupy nadające się do zamykania nad stołami.

Każdy model parasola może być wyposażony w ściany boczne z kryształu i akrylu do użytku zimą lub w każdym przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.

Doświadczenie, zastosowanie najwyższej jakości materiałów, systemów oraz dynamika sprawiają, że parasole te są wyjątkowe w swoim rodzaju.