Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lustra Dekoracyjne i Lustro Nowoczesne do Salonu - Wyprodukowano we Włoszech

Dekoracyjne lustra ścienne i lustro w stylu nowoczesnym, vintage i barokowym wykonane we Włoszech.

Wśród akcesoriów, które mogą stworzyć bardziej wyrafinowane otoczenie, wyróżniają się dekoracyjne lustra. Umeblowanie domu oznacza w rzeczywistości przeniesienie własnej osobowości do każdej przestrzeni, podkreślając cechy każdego pomieszczenia. Aby to zrobić, musisz kierować się dwoma czynnikami: pasją i stylem, i ważne jest, aby ocenić każde akcesorium, aby uzyskać równowagę między akcesoriami wyposażenia. Dekorowanie lustrem dekoracyjnym to podkreślenie jasności przestrzeni, w którą jest wstawione: niezbędne w łazience i sypialni, staje się czystym elementem dekoracji w jadalni lub w wejściu, nad konsolą czy komodą.

Nasz personel wybrał najlepsze włoskie wzornictwo, aby stylowo udekorować ściany Twojego domu.

Wybierz jedno lustro w klasycznym owalnym lub prostokątnym kształcie w stylu vintage, aby nadać swoim ścianom odrobinę światła. Złoto i srebro dodadzą królewskiego charakteru Twojemu pokojowi, czyniąc go eleganckim i pełnym uroku.
Dla tych, którzy kochają nowoczesny styl i oryginalność mamy lustra o oryginalnych kształtach z napisem lub w kształcie wróżki, które pozwolą naszym klientom zostawić wolną przestrzeń dla wyobraźni. Kwiaty i symbol tao z wykończeniem z kości słoniowej i bambusa to tylko niektóre przykłady oferowanych przez nas luster.

Każdy proponowany artykuł, każde lustro, które znajdziesz w katalogu, ma historię, która może stać się Twoją, aby Twój dom stał się wygodnym i przyjaznym środowiskiem dla Ciebie i Twoich gości. Viadurini traktuje najlepsze designerskie lustra naszymi ekskluzywnymi kolekcjami Viadurini Decor i Viadurini Living.

W przypadku wątpliwości lub w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego czatu, naszego adresu e-mail lub dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie internetowej.