Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

O nas

W cudownej miejscowości Santarcangelo di Romagna w prowincji Rimini... narodził się pomysł stworzenia wirtualnego salonu z najlepszymi produktami wyposażenia wnętrz i ogrodów.
Nasza nazwa inspirowana jest od słynnej ulicy wyposażenia luksusowego w Mediolanie - Via Durini - w celu wprowadzenia włoskiego stylu na całym świecie!
Jest to strata czasu, odwiedzać liczne sklepy i targi mebli .. po prostu za pomocą jednego kliknięcia można zobaczyć, zbadać szczegóły techniczne, wybrać odpowiedni model, firmę i wybierać kolor jaki tylko pragniesz, i oczywiście zakupić w obniżonej cenie!
Wszystko to jest Viadurini, e-commerce urodził się w 2013 roku - dwóch założycieli Giovanni Cranchi (e-commerce Manager) i Gianni Gozzi (Dyrektorzy Marketingu) - z firmię o 2000 metrów kwadratowych, w którym znajdują się biura oraz dedykowane miejsce do magazynu.
Personel składa się obecnie z 14 pracowników i ciągłym rozwinięciu, który jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klienta, nawet najbardziej wymagające. W naszym Team`ie posiadamy 7 kobiet, króre rozmawiają w języku ojczystym. Są w ciągłym kontakcie z klientami z całego świata, poprzez chat który znajdziecie na naszej stronie, email lub telefonicznie. 
Viadurini nie sprzedaje tylko we Włoszech, ale także za granicą w państwach takich jak:  Niemcy, Francja, Anglia, Polska, Hiszpania, Belgia, Szwajcaria, Austria i ostatnio również na rynku amerykańskim.
Nasze produkty? Wszystko co najlepsze! Załatwiamy i wybieramy starannie każdy produkt. W naszym sklepie internetowym nie można przegapić ważnych markowych produktów MADE IN ITALY, ale także jesteśmy wizytówką unikalnych produktów ręcznie wykonanych przez małych włoskich producentów zwracać uwagę na każdy szczegół!
Nasza strona internetowa posiada certyfikatSSL Extendend, który gwarantuje maksymalną ochronę w płatności. Ponadto, masz prawo do 15 dni, aby ocenić produkt zakupiony.
Nasze atuty to jakość produktów oraz szeroki wybór produktów w naszym katalogu online; posiada ponad 20000 dostępnych produktów przeznaczonych do każdego pomieszczenia w domu .. wewnętrznych oraz zewnętrznych i nie tylko!
Od 2016 roku istnieje podział Contract zaopatrzenia; Viadurini Contract to rozwiązanie dla każdego właściciela firmy, który chce wyposażyć ze stylem własne środowisko: biura, luksusowe hotele, B & B, łodzie, restauracje / pizzerie, uniwersytety ... z Viadurini jest to możliwe!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie