O Nas - Luksusowe Meble Online

Viadurini urodzony w 2015 roku w uroczym średniowiecznym miasteczku Santarcangelo di Romagna, obok słonecznego turystycznego Rimini. I to właśnie tutaj, w jasnej i ciepłej "Riviera Romagnola", pełnej pasji i entuzjazmu, rozwija i pogłębia ideę stojącą za firmą Viadurini.
Nazwa nic nie sugeruje? Wybraliśmy go, ponieważ Via Durini jest słynną ulicą luksusowych mebli w Mediolanie, a naszym celem jest przekształcenie zakupów designerskich poprzez rozpowszechnianie włoskich mebli designerskich na całym świecie, a nie na całym świecie na jednej ulicy!

Giuliano Cranchi, Giovanni Cranchi i Gianni Gozzi, założyciele Viadurini, uwielbiają design i jakość wykonania we Włoszech i przekazali tę pasję także swojemu zespołowi. Uważają, że zasoby, które posiadamy we Włoszech dzięki licznym rzemieślnikom, którzy oferują ekskluzywne i wysokiej jakości produkty, zasługują na wizytówkę, by zabłysnąć na poziomie międzynarodowym. Cały czas obracamy Włochy w poszukiwaniu rzemieślników, którzy wytwarzają wyjątkowe i specjalne produkty, które mogą zaoferować naszym klientom.
Nasze motto brzmi: „e-handel, albo nim zarządzasz, albo go przetrwasz” i tę przygodę w meblarskim świecie projektowania rozpoczęliśmy w niekonwencjonalny sposób dla niektórych osób, ale byliśmy przekonani, że będzie to handel przyszłość. Naszym celem jest umożliwienie wszystkim osobom, które kochają włoski design, wygodnego zakupu go z domu we Włoszech, w wielu krajach europejskich i nie tylko!

Nasza działalność rozwija się głównie za granicą, w takich krajach jak Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Polska, Stany Zjednoczone i Rosja, jednak nasza struktura pozwala nam dotrzeć do każdej części świata. Wszystko to jest możliwe dzięki naszemu zespołowi operacyjnemu złożonemu z 35 osób, w tym 15 osób mówiących w języku ojczystym, które dbają o naszych klientów w ich ojczystym języku, odpowiadając na zapytania w czasie rzeczywistym w 19 obiektach e-commerce.
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami i nowymi funkcjami, które oferujemy na naszej stronie, zapisz się do naszego newslettera w poniższym formacie lub śledź nas na portalach społecznościowych i na naszym blogu! Poprzez Facebook, Instagram, Pinterest i wiele innych, które znajdziesz na naszej stronie. Pokażemy Ci najlepsze wiadomości ze świata designu!

Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro