Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stoły Ogrodowe Drewniane - Nowoczesny Luksusowy Design

Stoły ogrodowe z drewna tekowego lub litego dla luksusu domu i na zewnątrz lub balkonu.

Marzenie o sezonie letnim zdefiniowane przez dni i chwile relaksu spędzone nie tylko na morzu lub w święta, ale także w naszym ogrodzie, zostanie osiągnięte. Aby dzielić się przestrzenią na świeżym powietrzu z rodziną lub przyjaciółmi, zorganizuj smaczne śniadanie, świeżą happy hour lub smacznego grilla wymaga obecności wygodnych elementów mebli: Stoły ogrodowe drewniane wykonane z drewna tekowego są doskonałym wyborem na udane imprezy!

Viadurini proponuje najlepsze stoły zewnętrzne wykonane z drewna tekowego. Tek jest najbardziej cenionym drewnem azjatyckim, które zapewnia bezpieczeństwo produktu wykonanego z drewna odpornego na wilgoć, słoność i zmiany atmosferyczne. Stół tekowy na zewnątrz zapewnia nie tylko właściwości funkcjonalne, ale także rozwiązania estetyczne i projektowe, aby spełnić wszystkie wymagania. Oprócz drewna tekowego mamy kilka modeli z drewna akacjowego a lub drewno mahoniowe dostępnych okrągłych i prostokątnych, dla których nie chce się, aby stół był zawsze na zewnątrz, ale w środku zimą lub zły wilgoć.

Nie możesz wybrać? Oto kilka pomysłów: stoły ogrodowe wykonane z drewna tekowego w różnych rozmiarach o prostokątnym kształcie są perfekcyjne, aby zrobić kameralną kolację lub dużą imprezę. Pokażemy Państwu stół w którym teak łączy się z marmurem i modelem w którym teak łączy aluminium.
 
Kto chce mieć najnowocześniejszy stół, może docenić wybór okrągłego stołu. Dowiedz się, jaki jest model Real Table kolekcji Viadurini in the Garden, duży stół wykonany z bazy w drewnie harwood, a także top z drewna tekowego dla 8/10 osób, idealnych do jedzenia na świeżym powietrzu z wieloma przyjaciółmi. Specjalna część stołu to centralna płaszczyzna obrotowa (stacja do posiłków), która umożliwia zabranie wszystkich palet bez wstawania.