Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Krzesła Vintage w Stylu Retro z Drewna, Żelaza, Plastiku, Skóry i Tkaniny

Krzesła vintage w stylu retro w kuchni i jadalni. Krzesło do jadalni w stylu vintage wykonane ze skóry i ekoskóry wykonane ręcznie z wysokiej jakości materiałów we Włoszech.

Krzesła w stylu vintage i krzesła do jadalni vintage, aby nadać Twojemu włoskiemu domowi projektowemu odrobinę stylu retro.

W tej sekcji naszej strony internetowej prezentujemy Państwu krzesła vintage, styl retro oraz design 50 - 60 - 70 - 80. Znajdziesz modele projektowe zaprojektowane w nowoczesnym kluczu i wykonane ze starożytnych i tradycyjnych materiałów, takich jak skóra i eko-skóra.

Krzesła do jadalni vintage w tej kategorii są produkowane przez najlepsze włoskie marki w branży specjalnie dla Viadurini i wykonane z wygodnych materiałów zaprojektowanych z myślą o trwałości, zachowując nienaruszony urok i elegancję, dostępne indywidualnie lub w zestawach po 2 sztuki.
Znajdziesz modele z gładkimi lub plecionymi oparciami z podłokietnikami lub bez (pokryte lub nie). Krzesła dostępne w różnych jednolitych kolorach: białym, czarnym, szarym, beżowym, brązowym, ciemnoszarym, czerwonym, ciemnobrązowym, kolorowych lub w kratkę, w krótkich kolorach idealnych do biura, kuchni, salonu i każdego pomieszczenia w domu.

Możesz kupować online z maksymalnym bezpieczeństwem, a jeśli nie znajdziesz dokładnie tego, czego szukasz lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z naszym działem pomocy technicznej.