Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Krzesła w Stylu Retro z Drewna, Żelaza, Plastiku, Skóry i Tkaniny

Krzesła w stylu vintage nadadzą włoskiemu domowi styl retro.

W tej części naszej witryny przedstawiamy krzesła w stylu vintage, nasze propozycje pochodzą z starannej selekcji, którą przygotował dla nas nasz personel, wybierając styl retro i design 50 - 60 - 70 - 80 oraz włoski design dopracowany i elegancki. Znajdziesz modele designerskie zaprojektowane w nowoczesnym kluczu i wykonane ze starożytnych i tradycyjnych materiałów, takich jak skóra i skóra lub bardziej nowoczesne, takie jak eko-skóra.

Vintage krzesła do jadalni w tej kategorii są produkowane przez najlepsze włoskie marki w branży specjalnie dla Viadurini i wykonane z wygodnych materiałów zaprojektowanych z myślą o trwałości, zachowując nienaruszony urok i elegancję, dostępne indywidualnie lub w zestawach po 2 sztuki.
Znajdziesz modele z gładkimi lub plecionymi oparciami z podłokietnikami lub bez (pokryte lub nie). Krzesła dostępne w różnych jednolitych kolorach: białym, czarnym, szarym, beżowym, brązowym, ciemnoszarym, czerwonym, ciemnobrązowym, kolorowych lub w kratkę, w krótkich kolorach idealnych do biura, kuchni, salonu i każdego pomieszczenia w domu.

Możesz kupować online z maksymalnym bezpieczeństwem, a jeśli nie znajdziesz dokładnie tego, czego szukasz lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem bez zobowiązań. Z przyjemnością pomożemy i dokonamy zakupu online.