Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stoliki kawowe design, z kamienia

Nowoczesne stoliki kawowe z kamienia i szkła wykonane we Włoszech dla domu w stylu włoskim.

Często odnoszone do stołów do salonu, niskie i małe stoliki kawowe cieszą się coraz większym powodzeniem i rozprzestrzeniają się w ogóle, jak meble w naturalnym stylu. Obok tradycyjnych stoliki kawowe design, które charakteryzują się ograniczoną dyfuzją, stoliki kawowe z kamienia kopalnego i naturalnego narzucają się jako trendy ze względu na ich nowoczesny design, ale jednocześnie egzotyczne i naturalne.

Na Viadurini znajdziesz wybór eleganckich kamiennych stołów, które idealnie nadają się do wyposażenia salonu, salonu i nie tylko (niektóre modele mogą znaleźć dobrą przestrzeń w sypialni). Wybraliśmy dla Ciebie w naszym katalogu online różne rodzaje stołów kopalnych i kamiennych z kamiennymi blatami i metalowymi nóżkami, z kamienną podstawą i szklaną półką, ze sklejką morską lub strukturą z włókna szklanego pokrytymi kamiennymi płytkami przez wykwalifikowanych mistrzów.
Można również znaleźć różne dostępne kształty: kwadratowe, prostokątne, owalne, sześciokątne, stożkowe, cylindryczne i inne w kształcie kropli, półksiężyca, przecinka itp.

Znajdź swój model tych fantastycznych stolików i skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę w nowoczesny i naturalny sposób w salonie.