Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Stoliki kawowe kamienne design

Często określane również jako stoliki do kawy, małe i zwykle niskiej wielkości stoliki do kawy cieszą się rosnącym powodzeniem i rozprzestrzeniają się jak ogólnie meble w naturalnym stylu (kompozycje łazienkowe, zlewy z naturalnego kamienia, itp.). Obok tradycyjnych stołów z kamienia lanego, które znają ograniczoną dyfuzję, stoły z kamienia kopalnego i naturalnego narzucają się jako trendy ze względu na ich nowoczesny design, ale jednocześnie egzotyczny i naturalny.

Na Viadurini znajdziesz szeroki wybór eleganckich designerskich kamiennych stolików, które idealnie nadają się do dekoracji salonu, salonu i nie tylko (niektóre modele mogą bardzo dobrze znaleźć miejsce w sypialni).

Viadurini wybrał dla Ciebie różne rodzaje stołów ze skamieniałego i naturalnego kamienia, odpowiednich do Twojego salonu i każdego kontekstu: z kamiennym blatem i metalowymi stopami, z kamienną podstawą i szklaną półką, ze sklejką morską lub włóknem szklanym pokrytym kamienne kołki wykonane przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Różne dostępne kształty: kwadratowe, prostokątne, owalne, sześciokątne, stożkowe, cylindryczne i inne bardziej w kształcie kropli, półksiężyca, przecinek itp.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie