Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Kosze na Drewno i na Zewnątrz i Wnętrz Made in Italy

Kosze na drewno opałowe i kosze na palety wykonane ze stali.

Niezbędny dodatek dla tych, którzy posiadają kominek lub piec w swoim salonie. Kupienie jednego z tych dzienników projektu pozwoli ci utrzymać porządek w pokoju.

W naszym katalogu znajdziesz skórzane kosze na drewno o najbardziej klasycznych kształtach, w kolorach od czerwonego, czarnego, a nawet szarego. Te typy uchwytów na kominek można wybierać między modelami kieszeni lub torebek i kołami, aby łatwiej transportować drewno z zewnątrz do domu.
Ponadto można znaleźć stojaki ścienne kosze na drewno ze stali pomalowane wysokiej jakości nietoksyczną szarą farbą. Mają kształty podobne do roślin i kwiatów i nadają się zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz, w rzeczywistości modele stalowe są odporne na warunki atmosferyczne.
Dla tych, którzy już posiadają uchwyt na drewno, nie może zabraknąć kominka ze stalowym lub skórzanym żelaznym kosze.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych produktów, napisz do nas w formacie podanym w kartach produktu. Nasz personel chętnie Ci pomoże i odpowie na twoje pytania. Jesteśmy obecni na adres e-mail i numer telefonu, który znajduje się na naszej stronie oraz na czacie na dole strony.