Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stół Ogrodowy - Produkcja Włoska 

Rozkładane i składane stoły ogrodowe lub ogrodowe z żelaza, drewna tekowego i stali.

Po długim tygodniu pracy zasługujemy na odpowiedni odpoczynek w naszym zadbanym ogrodzie. Trawnik jest zielony, kwiaty są eksplozją koloru, a lekka bryza pieści twarz. Co musisz zrobić, aby to wszystko zrobić? Odpowiednia kombinacja mebli ogrodowych. Stół ogrodowy: stałe lub przedłużone stoły ogrodowe wykonane z różnych materiałów, krzeseł i taborety, sofy i altanki, które oferują odpowiedni komfort, ale także projekt i jakość produktu, który trwa z czasem.

Możesz wybierać między stołami współczesnymi, klasycznymi, krajowymi lub egzotycznymi. Każdy gust zostanie zaspokojony. Materiał jest starannie dobrany, aby wytrzymać nawet najgorsze warunki pogodowe, aby być trwałym w czasie. Wszystkie stoły wykonane są z materiału odpornego na czynniki atmosferyczne, takie jak woda i światło słoneczne, i który umożliwia łatwą konserwację.

Wśród naszych propozycji: drewniane stoły, aby nadać klasyczny wygląd Twojemu plenerowi. Aby uzyskać bardziej nowoczesny styl, wybierz stoły ogrodowe z drewna tekowego, które są bardzo pożądane ze względu na ich doskonałą jakość. W rzeczywistości teak jest obecnie jednym z najlepszych rodzajów drewna do produkcji stołów ogrodowych, ponieważ jest to szlachetne drewno, pochodzące z Azji, trwałe i trwałe, a przede wszystkim bardzo odporne na najbardziej rozpaczliwe warunki pogodowe. Wreszcie, stalowe lub żelazne stoły ogrodowe zapewniają elegancką i wyrafinowaną atmosferę dzięki materiałom łatwej konserwacji.

Na naszej stronie możesz znaleźć rozwiązanie dla każdego. Wszystkie produkty przedstawione w katalogu są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości znajdziesz nas do swojej dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie nowoczesny lub klasyczny stół ogrodowy lub tarasowy! Odkryj nasze oferty i kup online stół ogrodowy swoich marzeń!
Wśród najlepszych producentów mebli ogrodowych we Włoszech zwracamy uwagę: Varaschin, Talenti.