Dostarczamy Włoski Design do ponad 100 krajów na całym świecie.
 
  • 0
  • 0

Stoły na zewnątrz do wyposażenia ogrodu 
Stoły na zewnątrz do wyposażenia ogrodu:
Po długim tygodniu pracy zasługujemy na właściwy odpoczynkek w naszym zadbanym ogrodzie lub tarasie.
Trawa jest zielona, kwiaty są eksplozją kolorów. Czego nam brakuje? Właściwe połączenie mebli ogrodowych.
Stoły, krzesła i altanka muszą zaoferować odpowiedni komfort, design i jakość, aby przetrwać w czasie.

Kształt i wielkość stołów ogrodowych bazuje na Twojego gustu, ale również opiera się na przestrzeni mamy do dyspozycji. Okrągły stół może zajmować więcej miejsca niż kwadratowy lub prostokątny. Można dobrze wykorzystać przestrzeń wprowadzając stółu rozkładane.

Można wybrać między stołami ogrodowymi w stylu nowoczesnym, klasycznym, country i egzotycznym. Materiał ten jest niezbędny, odporny nawet w najgorszą pogodę i są one również trwałe w czasie. Stół musi być z materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych, na przykład światła słonecznego i wody, który umożliwia łatwą konserwację.
 
Stoły do ogrodu z drewna dają odrobinę klasycznego stylu. Natomiast, modele z drewna tekowego, nadają stylu nowoczesnego, bardzo pożądane ze względu na ich wytrzymałość i jakość.
Drewno tekowe, w rzeczywistości jest obecnie jedną z najlepszych rodzajów drewna, w celu wytworzenia stołów ogrodowych, jest to szlachetne drewno, pochodzi z Azji, trwałe w czasie, a przede wszystkim bardzo odporne na bardziej rozpaczliwe warunki atmosferyczne.

Stół ogrodowy ze stali lub z żelaza jest skonfigurowany jako propozycja wyrafinowana i niezniszczalna, zarówno dla łatwej konserwacji i dla jego eleganckim stylu.

U nas możecie znaleść idealne rozwiązanie, wszystkie produkty prezentowane w naszym katalogu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, i są one wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników.
Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Będzie to przyjemność dla nas pomóc Ci dobrać odpowiedni stół do ogrodu lub tarasu nowoczesny lub klasyczny, który jest odpowiedni dla Ciebie! Odkryj nasze oferty i zakup online, stół ogrodowy z twoich marzeń!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie