PRODUKTY ZE ZNIŻKAMI DO 50%
Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk
Strona główna > OGRÓD > Stoły ogrodowe >

Stoły na zewnątrz do wyposażenia ogrodu

Ogranicz wyniki

Strona 1 z 6:   1 2 3 4 5 6
Stół z drewna akacji ogrodowy Luke, 200x90x76 cm
Viadurini Collezione Living

Stół z drewna akacji ogrodowy Luke, 200x90x76 cm

zł 3.503,53 zł 4.381,57 -20%
Stół do ogrodu design z szklanym blatem, model Romeo
Viadurini in the Garden

Stół do ogrodu design z szklanym blatem, model Romeo

zł 4.497,78
Stół na zewnątrz z metalu i szkła porcelowany Evan
Viadurini Collezione Living

Stół na zewnątrz z metalu i szkła porcelowany Evan

zł 5.707,23 zł 7.252,40 -21%
Strona 1 z 6:   1 2 3 4 5 6
Stoły na zewnątrz do wyposażenia ogrodu:
Po długim tygodniu pracy zasługujemy na właściwy odpoczynkek w naszym zadbanym ogrodzie lub tarasie.
Trawa jest zielona, kwiaty są eksplozją kolorów. Czego nam brakuje? Właściwe połączenie mebli ogrodowych.
Stoły, krzesła i altanka muszą zaoferować odpowiedni komfort, design i jakość, aby przetrwać w czasie.

Kształt i wielkość stołów ogrodowych bazuje na Twojego gustu, ale również opiera się na przestrzeni mamy do dyspozycji. Okrągły stół może zajmować więcej miejsca niż kwadratowy lub prostokątny. Można dobrze wykorzystać przestrzeń wprowadzając stółu rozkładane.

Można wybrać między stołami ogrodowymi w stylu nowoczesnym, klasycznym, country i egzotycznym. Materiał ten jest niezbędny, odporny nawet w najgorszą pogodę i są one również trwałe w czasie. Stół musi być z materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych, na przykład światła słonecznego i wody, który umożliwia łatwą konserwację.
 
Stoły do ogrodu z drewna dają odrobinę klasycznego stylu. Natomiast, modele z drewna tekowego, nadają stylu nowoczesnego, bardzo pożądane ze względu na ich wytrzymałość i jakość.
Drewno tekowe, w rzeczywistości jest obecnie jedną z najlepszych rodzajów drewna, w celu wytworzenia stołów ogrodowych, jest to szlachetne drewno, pochodzi z Azji, trwałe w czasie, a przede wszystkim bardzo odporne na bardziej rozpaczliwe warunki atmosferyczne.

Stół ogrodowy ze stali lub z żelaza jest skonfigurowany jako propozycja wyrafinowana i niezniszczalna, zarówno dla łatwej konserwacji i dla jego eleganckim stylu.

U nas możecie znaleść idealne rozwiązanie, wszystkie produkty prezentowane w naszym katalogu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, i są one wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników.
Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Będzie to przyjemność dla nas pomóc Ci dobrać odpowiedni stół do ogrodu lub tarasu nowoczesny lub klasyczny, który jest odpowiedni dla Ciebie! Odkryj nasze oferty i zakup online, stół ogrodowy z twoich marzeń!