Elektryczne Kominki Wodne Włoskiego Designu i Rękodzieła

3 Produkty
Viadurini Fire Design
zł 13.627,25 zł 15.141,39  - 10%
Viadurini Fire Design
zł 17.693,00 zł 19.658,88  - 10%
Poprzednia cena: zł 14.166,60

Elektryczne kominki wodne o całkowicie włoskim designie i idealizacji: materiały wysokiej jakości

Te kominki zaprojektowane przez Viadurini Fuoco Collection wykorzystują wyrafinowaną i ekskluzywną technologię, która pozwala uzyskać efekt płomienia o niesamowitym realizmie.

Operacja jest prosta. Trójwymiarowy efekt jest tworzony za pomocą ultradźwięków, aby stworzyć bardzo dokładną nebulizację wody, która jest oświetlana, aby stworzyć efekt „płomieni i dymu”. Ten aspekt, w połączeniu z fałszywym drewnem i jasnym i błyszczącym popiołem, daje efekt, który przekracza wszelkie oczekiwania dotyczące realizmu w ogniu elektrycznym.
Większość elektrycznych kominków wodnych w kolekcji można kontrolować za pomocą poręcznego pilota, który pozwala zarządzać efektem ognia i dymu, a także przydatną funkcją ogrzewania. Kominki te w rzeczywistości łączą urok efektu płomienia, zaletą posiadania komfortowego natychmiastowego i ekonomicznego ciepła.
Gwarantują niskie zużycie dzięki osiągniętemu poziomowi sprawności technicznej.

Na naszej stronie można kupić eleganckie modele po obniżonych cenach. Nie trać czasu, skontaktuj się z naszym personelem i poproś o indywidualną wycenę. chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy w zakupie online.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro