Elektryczne Kominki Wodne Włoskiego Designu i Rękodzieła

3 Produkty
Viadurini Fire Design
zł 14.836,18 zł 18.545,24  - 20%
Viadurini Fire Design
zł 7.919,56 zł 9.899,45  - 20%
Viadurini Fire Design
zł 11.449,02 zł 14.311,28  - 20%

Elektryczne kominki wodne o całkowicie włoskim designie i idealizacji: materiały wysokiej jakości

Te kominki zaprojektowane przez Viadurini Fuoco Collection wykorzystują wyrafinowaną i ekskluzywną technologię, która pozwala uzyskać efekt płomienia o niesamowitym realizmie.

Operacja jest prosta. Trójwymiarowy efekt jest tworzony za pomocą ultradźwięków, aby stworzyć bardzo dokładną nebulizację wody, która jest oświetlana, aby stworzyć efekt „płomieni i dymu”. Ten aspekt, w połączeniu z fałszywym drewnem i jasnym i błyszczącym popiołem, daje efekt, który przekracza wszelkie oczekiwania dotyczące realizmu w ogniu elektrycznym.
Większość elektrycznych kominków wodnych w kolekcji można kontrolować za pomocą poręcznego pilota, który pozwala zarządzać efektem ognia i dymu, a także przydatną funkcją ogrzewania. Kominki te w rzeczywistości łączą urok efektu płomienia, zaletą posiadania komfortowego natychmiastowego i ekonomicznego ciepła.
Gwarantują niskie zużycie dzięki osiągniętemu poziomowi sprawności technicznej.

Na naszej stronie można kupić eleganckie modele po obniżonych cenach. Nie trać czasu, skontaktuj się z naszym personelem i poproś o indywidualną wycenę. chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy w zakupie online.
Email Newsletter
Newsletter