Made in Italy

Artisan Ceramiczna 3-punktowa lampa sufitowa z dekoracją róży - Pisa

  • Made in Italy
  • Kod: C1206-313.DEC.COO
zł 2.786,10
Materiał ceramika i żelazo
Dostawa 20 dni roboczych
typ podlaczenia 3 x maks. 42 W - E14
Długość (cm) 52
Wzrost (cm) 27

Liniowa lampa sufitowa 3 światła z metalu i ceramiki z ręcznie malowanymi różami wyprodukowana we Włoszech przez Ferroluce.

Ta 3-punktowa lampa sufitowa o liniowym designie jest w całości wykonany z metalu i zdobionej ceramiki , które podkreślają kunszt i zdolności manualne rzemieślników.
Projekt charakteryzuje się delikatnymi, ręcznie malowanymi różami z cienkiej ceramiki na metalicznych łodygach usianych delikatnymi liśćmi, nawiązując do klasycznego florenckiego stylu z romantycznym akcentem.

Jest to zatem unikatowe i oryginalne dzieło , które łączy kunszt włoskiej tradycji z jakością materiałów.
Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i poszukiwanie coraz to nowych technik sprawiają, że lampa jest niepowtarzalna i wartościowa.

Wyłącznie włoska produkcja jest źródłem dumy i wartości, która jest w stanie nadać uzupełnieniu niepowtarzalną osobowość, tak aby zaspokoić prośby najbardziej wymagających klientów.

Uwaga : żarówka nie jest dołączona. Zdobienia można dostosować do indywidualnych potrzeb, po więcej informacji skontaktuj się z nami wypełniając odpowiedni formularz. Ponieważ są to przedmioty wykonane ręcznie, rzeczywiste kolory mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciach.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter