Made in Italy

Blat ceramiczny nowoczesny design wykonany we Włoszech Sun 65x40 cm

  • Made in Italy
  • Kod: SUNAP65
zł 2.421,81 zł 3.027,26 -20%
Rozmiar 65x40 cm
Dostawa 20/30 dni roboczych
Umywalka nablatowa design made in Italy Sun 65x40 cm
Ceramika z kolekcji Sun osiąga bardzo cienkie grubości, tworząc czyste i eleganckie kształty. Armatura sanitarna linii Sun to innowacyjne rozwiązanie techniczne, które optymalizuje czyszczenie oraz zapewnia większą higienę i łatwość użytkowania.
Uwaga: W zestawie odpływ ceramiczny o swobodnym odpływie, bez kranu.
Opcjonalnie możliwe jest wykonanie okrągłego mosiężnego syfonu z chromowanym wykończeniem, a także umywalki Sun 65x40 z otworem na baterię lub bez niego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail clienti@viadurni.it .

Jak powstają umywalki z tej kolekcji
Proces produkcji umywalek ceramicznych przebiega w 5 fazach:
1) Odlewanie - mieszankę ceramiczną wlewa się do formy gipsowej
2) Suszenie i wykańczanie - element jest wykończony i przeszlifowany
3) Testowanie - eliminowane są ostatnie niedoskonałości i przeprowadzane są testy funkcjonalne
4) glazura - nakładana jest jednorodna warstwa farby co gwarantuje higienę i ciągłość estetyczną
5) Gotowanie - produkt gotuje się w 1250 ° C

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty z tej kolekcji są wykonane przez ważna włoska marka w świecie wyposażenia łazienek. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek meblowych , która na przestrzeni lat skierowała swoją uwagę również na produkcję designerskiej ceramiki sanitarnej , jak również będąca wiodącą firmą we Włoszech w zakresie produkcji ceramiki sanitarnej . dla osób niepełnosprawnych . Misją firmy jest projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej, którą realizuje poprzez innowacje, eksperymentowanie i proponowanie nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowość to wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie zmierzenia się z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałymi i jeszcze częściej akceptowanymi jako nieuniknione. Firma chce na nowo zinterpretować łazienkę i jej rynek w nowy, inny sposób, oferując designerskie umywalki nablatowe , ceramiczne umywalki podwieszane , wanny oraz ceramikę sanitarną . Luksus, na który może pozwolić właśnie młoda, elastyczna i dynamiczna firma. Istnieją duże przestrzenie do zbadania, nawet w najbardziej intymnej i osobistej przestrzeni ze wszystkich, w łazience.

Gdzie : firma produkuje swój asortyment wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika to starożytne powołanie, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w tym miejscu, która uczyniła Civita Castellana, krainę opisywaną przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter