Made in Italy
-15% w koszyku

Blat ceramiczny nowoczesny design wykonany we Włoszech Sun 65x40 cm

  • Made in Italy
  • Kod: SUNAP65
zł 3.456,17
Rozmiar 65x40 cm
Dostawa 20/25 dni roboczych
Umywalka nablatowa ceramiczna design made in Italy Sun 65x40 cm
Ceramika z kolekcji Sun osiąga bardzo cienkie grubości, aby tworzyć czyste i eleganckie kształty. Armatura sanitarna z linii Sun to innowacyjne rozwiązanie techniczne optymalizujące czyszczenie oraz gwarantujące większą higienę i praktyczność użytkowania.
Uwaga : w zestawie bezpłatny ceramiczny odpływ syfonu, bez kranu .
Opcjonalnie możliwe jest posiadanie okrągłego mosiężnego syfonu z chromowanym wykończeniem, istnieje również możliwość zamówienia Sun 65x40 lavado z otworem lub bez otworu na baterię, więcej informacji uzyskasz pod adresem e-mail client@viadurni.it .

Jak powstają zlewozmywaki z tej kolekcji
Proces produkcji zlewozmywaków ceramicznych przebiega w 5 fazach:
1) Odlew - mieszankę ceramiczną wlewa się do formy gipsowej
2) Suszenie i wykończenie - kawałek jest wykończony i wypolerowany
3) Testowanie - usuwa się ostatnie niedoskonałości i przeprowadza testy funkcjonalne
4) Szkliwienie - nakładana jest jednorodna warstwa farby, która gwarantuje higienę i estetyczną ciągłość
5) Gotowanie - produkt gotuje się w temperaturze 1250 ° C

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty z tej kolekcji są wykonane przez ważną włoską markę w świecie wyposażenia łazienek. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek meblowych , która przez lata skupiała się również na produkcji designerskiej ceramiki sanitarnej , a także będąc wiodącą firmą we Włoszech w produkcji ceramiki sanitarnej wyłączone . Projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej to jego misja, którą realizuje poprzez innowacje, eksperymentowanie, oferowanie nowych rozwiązań oraz oryginalne podejście do rynku. Nowość jest wartością i celem nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie stawienia czoła rynkowi i jego przyzwyczajeniom, często przestarzałym, a nawet częściej uznawanym za nieuniknione. Firma chce na nowo zinterpretować łazienkę i jej rynek w nowy, inny sposób, oferując designerskie umywalki nablatowe, ceramiczne umywalki wiszące, wanny i artykuły sanitarne . Luksus, na który pozwala właśnie młoda, elastyczna i dynamiczna firma. Istnieją duże przestrzenie do zwiedzania, nawet najbardziej intymna i osobista przestrzeń, czyli łazienka.

Gdzie : firma produkuje własną gamę wyrobów ceramicznych w fabryce Civita Castellana (VT). Ceramika to starożytne powołanie, również ze względu na łatwą dostępność gliny występującej w tym miejscu, co sprawiło, że Civita Castellana, kraina opisana przez poetów i malarzy wszystkich czasów, stała się jednym z najważniejszych okręgów produkcyjnych we Włoszech.
Informujemy naszych klientów, że poniższe produkty nie są objęte firmową polityką zwrotów, ponieważ są to unikatowe, ręcznie robione produkty na życzenie klienta. Oznacza to, że klient nie może ich zwrócić po zakupie.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT