Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Umywalka czarna z naturalnego kamienia nablatowa Love, unikatowa

Kod: LAVAPPLOVEN
zł 1.901,54
z VAT
- +
Materiał
Marmur
Rozmiar
50 x 40 x 12,5cm
Dostawa
7 dni roboczych
Waga
30kg
Viadurini Collezione Bagno
Umywalka nablatowa kolor czarny z kamienia Love, unikatowa

Kolor: czarny

Są to unikaty, każdy element jest inny od pozostałych w odcieniach kolorów i kształtów. Z tego powodu zdjęcia są przykładowe. Można poprosić przy zamawieniu dokładne zdjęcia tego artykułu, przed jego wysłaniem.
Produkty z tej linii są wykonane w całości z kamienia naturalnego, takich jak marmur, onyks, kamień wulkaniczny, kamienia rzecznego... Wszystkie są ręcznie robione, dlaczego są to prawdziwe unikaty, każdy z nich różni się od innych w formach i odcieniach.

WYKORZYSTANIE I UTRZYMANIE
Do czyszczenia tych umywalek wymagane jest zastosowanie szczególnych środków czyszczących do kamienia naturalnego i marmuru, które nie zawierają materiałów ściernych. Produkt nakładać miękką gąbką i delikatną, aby nie zniszczyć powierzchnie

Aby z czasem zapewnić integralność i trwałość produktu, konieczne jest okresowe nakładanie środka impregnującego (dostarczanego wraz z umywalką) na wewnętrzną polerowaną część misy umywalk. Pierwsze zastosowanie należy wykonać po przyjęciu umywalki, przed jego użyciem, raz na mniej więcej 2 miesiące. Dostarczony produkt zawiera 200 ml i wystarcza na 1-2 lata.

Ostatnio oglądane produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie