Made in Italy

Ceramiczny i metalowy kinkiet Toscot Traffic wyprodukowany w Toskanii

  • Made in Italy
  • Kod: 1032LP
zł 1964,97
Zobacz wszystkie opcje:
Materiał podstawa ceramiczna i metalowa
Rozmiar Wys. 150 P 140 mm
Dostawa 15 dni roboczych od złożenia zamówienia
Ceramiczny kinkiet Toscot Traffic wyprodukowany w Toskanii
Model składa się z centralnego cylindra zawierającego połączenie elektryczne, z którego w różnych pozycjach odchodzą inne boczne cylindry. Wykonany jest z odlewanej białej ceramiki, malowany emalią i dwukrotnie wypalany w temperaturze ponad 1000 stopni. Metalowe elementy są w różnych kolorach, w tym białym i pomarańczowym, czerpiąc inspirację z pierwszych produktów przemysłowych z lat 60-tych lub fluorescencyjnej zieleni, przypominającej ubrania ostrzegawcze osób pracujących na drogach.
Żarówka: 2xE27 maks. 42w
IP : 20

Kinkiet Traffic jest dostępny w różnych kolorach: zapoznaj się z tabelą kolorów i wskaż żądany kod koloru w odpowiednim polu.

Traffic to seria lamp sufitowych, kinkietów i zawieszek z widocznymi żarówkami bez zastosowania dodatkowych kloszy szklanych czy ceramicznych, dzięki czemu światło przechodzi bezpośrednio. Nazwa wywodzi się od angielskiego słowa „sygnalizacja świetlna” czyli sygnalizacja świetlna, ponieważ kojarzy się z wizualnym efektem działania świateł na skrzyżowaniach dróg.

Toscot oferuje modele oświetlenia, które łączą toskańską tradycję ręcznego odlewania z kształtami i dekoracjami od klasycznych po współczesne.
Unikalne, ręcznie robione przedmioty z wysokiej jakości materiałów i zwracając szczególną uwagę na wszechstronność zastosowania i koordynację. Dbałość o dekoracje i wykończenia nadaje produktom szczególną wartość, a twórcze badania, będące podstawą ich powstania, przekształcają obiekty w zawsze aktualne rozwiązania meblowe.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro