Made in Italy

Ceramiczny kinkiet Artisan i ręcznie malowane niebieskie dekoracje - Triest

  • Made in Italy
  • Kod: C30428.DEC.WOB
zł 765,95
Materiał ceramika i żelazo
Dostawa 20 dni roboczych
typ podlaczenia 1 x maks. 150 W - R7s 78mm
Długość (cm) 41
Głębokość (cm) 9
Wzrost (cm) 9,5

Półksiężycowa lampa ścienna z ręcznie malowanej ceramiki wyprodukowana we Włoszech przez Ferroluce.

Ten kinkiet w kształcie półksiężyca jest w całości wykonany z ceramiki z ręcznie malowanymi motywami dekoracji z niebieskiej nici, podkreślić umiejętności i zdolności manualne rzemieślników.

Jest to zatem unikatowe i oryginalne dzieło , które łączy kunszt włoskiej tradycji z jakością materiałów.
Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i poszukiwanie coraz to nowych technik sprawiają, że lampa jest niepowtarzalna i wartościowa.

Wyłącznie włoska produkcja jest źródłem dumy i wartości, która jest w stanie nadać uzupełnieniu niepowtarzalną osobowość, tak aby zaspokoić prośby najbardziej wymagających klientów.

Uwaga : żarówka nie jest dołączona. Zdobienia można dostosować do indywidualnych potrzeb, po więcej informacji skontaktuj się z nami wypełniając odpowiedni formularz. Ponieważ są to przedmioty wykonane ręcznie, rzeczywiste kolory mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciach.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT