Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Łóżko i pół Plac Kute Hefajstos, ręcznie we Włoszech

Kod: EFESTOP
zł 3.679,11 zł 5.334,71 -31%
z VAT

Usługi związane z produktem

Zobacz wszystkie opcje:

- +
Dostawa
15 dni roboczych
Na wymiar
Ten produkt można wykonać na wymiar. Aby uzyskać informacje: info@viadurini.pl lub wypełnij formularz poniżej
Viadurini Night Design
Dostawki do zmierzenia. KONTAKT DLA ceny!
Mogą być wykonane w dowolnym kolorze. Dopłata za kolor nie ZAWARTE W KOLORACH: 15%.


UWAGA: W wersji z obudową (z głową i footboard kontenerów, głowa z pojemnika) jest w tym łóżku sieci; w innych wersjach (z głową i footboard Zespołów boku, szef z uchwyt ścienny, kierownik z łóżko) łóżko sieci nie jest wliczone w cenę i należy zakupić oddzielnie.

Kute żelazne łóżko, ręcznie we Włoszech.
Disponbile w następujących wariantach:

- Głowa i w podłodze z zespołów przykanalików
Kutego żelaza w łóżko CM wariant. 120 HEAD z pasami bocznymi i footboard obejmuje wprowadzenie sieci 120 x 190, który może być obsługiwany zarówno za nogi, stosowany jest na ramie łóżka. To drugie rozwiązanie jest zalecane przez firmę, jak to sprawia, że ​​łatwiej się poruszać i czyste. W każdym razie, decyzja, jak zastosować sieć może "być pobierane bezpośrednio na czasie instalacji i jest odwracalne, ponieważ wspinacze są zawarte w obiektach łóżku. Czy są jakieś specjalne wymagania dotyczące struktury fizycznej, połączenie z sieciami już czy tylko estetyką, model ten, dzięki naszej produktywności rzemieślnika może zmienić wysokość, szerokość i długość całkowitą.
- Głowa i w podłodze z pojemnikiem
Kutego żelaza w łóżko CM wariant. 120 HEAD i pojemnik z footboard obejmuje Dno, że może "pomieścić materac 120 x 195 cm. Sieć, że mamy szczególny system sprężysty materac, który pozwala mu zamontować również materac cm długości. 190. Jeśli są jakieś specjalne potrzeby związane z estetyką, model ten, dzięki naszej produktywności rzemieślnika można zmienić w wysokości. Pojemnik ten jest wykonany w całości z metalu i może być pomalowany na dowolny kolor. Mając na metalowej obudowy zapewnia znaczne korzyści z naszego łóżka, w tym wytrzymałość, łatwość czyszczenia, i większej pojemności. Pojemnik jest w każdym przypadku w połączeniu z walencyjnym tekstylnego. Ta wersja z footboard na przykład jest możliwe tylko dzięki metalowej konstrukcji kontenera, dopasowania bardzo mile widziane, ponieważ pozwala połączyć klasycyzm pełnego łóżka z wygodą do korzystania z miejsca.
- Kierownik w uchwyt ścienny
Kutego żelaza w łóżko CM wariant. 120 głowica z montażu na ścianie polega na wprowadzeniu do sieci cm. 120 być obsługiwane za nogi. Czy są jakieś specjalne wymagania dotyczące struktury fizycznej, połączenie z sieciami już czy tylko estetykę, tym modelu, dzięki naszej produktywności rzemieślnika można zmienić w szerokości i wysokości.
- Kierownik w opakowaniu
Kutego żelaza w łóżko CM wariant. 120 GŁOWA Z pudełkiem obejmuje Dno, że może "pomieścić materac 120 x 195 cm. Sieć, że mamy szczególny system sprężysty materac, który pozwala mu zamontować również materac cm długości. 190.In czy są jakieś specjalne potrzeby związane z estetyką, model ten, dzięki naszej produktywności rzemieślnika można zmienić w wysokości. Pojemnik ten jest wykonany w całości z metalu i może być pomalowany na dowolny kolor. Mając na metalowej obudowy zapewnia znaczne korzyści z naszego łóżka, w tym wytrzymałość, łatwość czyszczenia, i większej pojemności. Pojemnik jest w każdym przypadku w połączeniu z walencyjnym tekstylnego
- Kierownik w łóżko
Kutego żelaza w łóżko CM wariant. 120 głowica z łóżko obejmuje wprowadzenie sieci od 120 x 190 do stosowania na ramie łóżka. Czy są jakieś specjalne wymagania dotyczące struktury fizycznej, połączenie z sieciami już czy tylko estetyką, model ten, dzięki naszej produktywności rzemieślnika może zmienić wysokość, szerokość i długość całkowitą.

ŚRODKI
- Szczyt łóżka z footboard i bocznych pasmach 128 x 207 x 121/81 cm
- Zagłówkiem i Pedał napędowy ze zbiornika 128 x 219 x 121/81 cm
- Testowane połączenia ściany 128 x 6 x 121 cm
- Testowane pojemnik 128 x 209 x 121 cm
- Zagłówkiem z ramą 128 x 199 x 121 cm
Viadurini oferuje znakomitą kolekcję łóżka kute, wykonane wyłącznie ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. Zaangażowanie i pasja rzemieślniczy, gwarantuje jakość i kunszt autentitcità wszystkich produktów.
Ręcznie Produkcja następuje po etapie prowadzone na skalę przemysłową za pomocą piaskowania, który wybija żużel z przetwarzania żelaza lub olejów używanych do przechowywania, aby to nadaje się do etapu malowania. Z ostatnim etapem jest powrotem do 'rękodzieła prawdziwe, lub anticatura i wykończenie kolor poprzedzającym końcowego gotowania produktu.
Zapraszamy na łóżku prawdziwej doskonałości wyprodukowana we Włoszech!

DLACZEGO WARTO KUPIĆ
  • doskonała jakość / stosunek ceny
  • wykonany ręcznie
  • produkcji rzemieślniczej
  • Projekt i funkcjonalność
  • trwały
  • Made in Italy

Ostatnio oglądane produkty