Made in Italy

3-osobowa sofa z siedziskiem z wyjątkowo jasnego szkła i tkaniny Made in Italy - Rory

  • Made in Italy
  • Kod: RORY1
zł 59.875,71 zł 74.844,65 -20%
Dostawa 30 dni roboczych
material podstawa szkło
Materiał struktury drewno
Materiał z powrotem tkanka
Długość (cm) 315
Głębokość (cm) 100
Wzrost (cm) 65

Sofa trzyosobowa ze szklaną podstawą Made in Italy

3-osobowa sofa do salonu wykonana z konstrukcji nośnej z płyty stolarskiej na podstawach z bardzo jasnego, spawanego i laminowanego szkła o grubości 20 mm . Siedzisko i oparcie tapicerowane pianką poliuretanową o zmiennej gęstości z materacem z włókna akrylowego i pokryte tkaniną ochronną. Zewnętrzne pokrycie wykonane jest z wyjmowanej tkaniny wykończonej P 802 z widocznymi podwójnymi szwami.
Złożony z miękkich i obficie wyściełanych brył, system siedzisk wprowadza nowy sposób projektowania przestrzeni życiowej, z elementami, które pozwalają na oryginalne, bardziej dynamiczne i nieformalne kompozycje. Sofa zachowuje swoją wizualną lekkość dzięki podstawie, którą tworzą nóżki ze szkła laminowanego, podtrzymujące drewnianą platformę, na której spoczywają elementy tapicerowane. Wyrafinowane tkaniny wysokiej jakości i dopracowane detale opakowania to cechy wyróżniające projekt o nieszablonowym charakterze.

Wymiary:
  • Długość 315 cm x głębokość 100 cm x wysokość 65 cm
Uwaga: inne wykończenia są dostępne na zamówienie.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter