Made in Italy

Blat ogrodowy do jadalni z kamionki porcelanowej Made in Italy - Tarik

  • Made in Italy
  • Kod: TARIK
zł 20255,36 zł 22505,97 -10%
Dostawa 3/4 tygodnia pracy
material blat kamionka porcelanowa
material podstawa aluminium
Długość (cm) 180
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 76

Stół ogrodowy z blatem z kamionki porcelanowej i aluminiową konstrukcją Made in Italy.

Stół do jadalni na zewnątrz składający się z malowanej konstrukcji z odlewu aluminiowego i blatu z porcelany z efektem czarnego marmuru , w całości wyprodukowany we Włoszech . Jego wyrafinowany styl można dostrzec poprzez eleganckie połączenie podstawowych linii i kształtów, które łączą prostotę i funkcjonalność, zapewniając oryginalny i wyrafinowany efekt wizualny . Mebel, który poprzez obróbkę z użyciem wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i wytrzymałość z upływem czasu , doskonale sprawdzając się w urządzaniu każdej przestrzeni zewnętrznej o nieodróżnialnym charakterze.

Aluminiowa noga to detal, który nadaje silną esencję oraz wyrafinowany i formalny wygląd , podczas gdy blat z kamionki porcelanowej sprawia, że ten stół jadalny jest wyjątkowy i ma elegancką estetykę , idealną do uzupełnienia każdej sytuacji związanej z umeblowaniem z charakterem bez odkładania na dalszy plan aspektu funkcjonalnego.

Uwaga : blat i konstrukcja stołu dostępne w innych wykończeniach. Osłona ochronna jest dostępna na życzenie. Sugeruje się jego stosowanie w okresie zimowym lub w okresach nieużywania produktu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro