Made in Italy

Aluminiowy kwadratowy wysoki stół zewnętrzny Made in Italy - Nymeria

  • Made in Italy
  • Kod: NYMERIA8
zł 4.561,13 zł 5.701,41 -20%
Materiał Aluminium
Dostawa 1 tydzień roboczy
Długość (cm) 70
Głębokość (cm) 70
Wzrost (cm) 105

Kwadratowy wysoki stół na zewnątrz z aluminiową konstrukcją rurową Made in Italy.

Ten wysoki kwadratowy stół ogrodowy charakteryzuje się nowoczesnym i minimalistycznym designem , idealnym do dekoracji otoczenia na zewnątrz za pomocą minimalistycznej, ale funkcjonalnej estetyki .
Wysoki stolik ogrodowy wykonany w całości z rurek aluminiowych w kolorze grafitowym . Mebel, którego estetykę charakteryzują wyważone objętości i czyste kształty, które pozwalają na wyposażenie każdego kontekstu zewnętrznego, zarówno domowego, jak i kontraktowego, z nowoczesną elegancją.

Stół charakteryzuje się solidnością i wytrzymałością, idealną do zaspokojenia wszelkiego rodzaju potrzeb w chwilach biesiady spędzanych na świeżym powietrzu. Jego estetyka jest wszechstronna i funkcjonalna, co czyni go idealnym rozwiązaniem do wyposażenia formalnych i nieformalnych okazji, w których przyciąga uwagę dzięki trzeźwemu i awangardowemu wzornictwu .
Ten stół nadaje styl i klasę, aby stać się bohaterem ustawienia przy basenie lub w dowolnym miejscu na zewnątrz, takim jak ogrody, tarasy lub werandy. Aluminium jest głównym przewodnikiem struktury tego stolika kawowego, ożywiając elegancką i praktyczną konstrukcję.
Jakość jego materiałów charakteryzuje praca wykonana i wykonana w całości we Włoszech .

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter