Made in Italy

12-lampowy żyrandol ze szkła weneckiego z ametystu Made in Italy - Florentine

  • Made in Italy
  • Kod: FIORENTINO3
zł 43.766,24 zł 51.489,71 -15%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 110
Głębokość (cm) 110
Wzrost (cm) 150

Ręcznie robiony żyrandol z 12 lampkami ze szkła weneckiego, ręcznie robiony we Włoszech.

Ametystowe wykończenie ze szkła weneckiego 12-punktowy żyrandol z ołowianymi wisiorkami i polerowanym chromowanym metalem . Wykonany z kunsztu , ten dodatek charakteryzuje się wspaniałymi ramionami, które są wykonywane ręcznie techniką skręcania, co tworzy ekskluzywny efekt, który estetycznie przypomina splot liny, nadając żyrandolowi osobowość. Prawdziwy deszcz światła wdziera się w strukturę żyrandola, a następnie rozchodzi się po otoczeniu poprzez załamanie magii cekinów i kryształowych wisiorków z delikatnymi wykończeniami, tworząc w ten sposób sugestywny i zjawiskowy efekt scenograficzny, który jest czarujący i zaskakujący. za elegancję i majestat .

Produkcja w 100% Made in Italy , która ma swoje korzenie w autentycznej tradycji Wenecji , miasta o bogatej dziesięcioletniej historii i źródło inspiracji dla obróbki szkła . Każdy element, doskonale obrobiony przez wykwalifikowanych rzemieślników, ekspertów w branży , opowiada o starożytnych technikach przekazywanych przez lata, które przyniosły prawdziwą esencję szkła do dnia dzisiejszego, opowiadając poprzez światło jego wartości doświadczenia , autentyczności i skłonności do piękna . Impuls do oferowania rozwiązań umeblowania, które szanują tradycję, łączy się z chęcią stworzenia czegoś innowacyjnego, aby zaoferować klasyczne akcesoria wraz z najnowocześniejszymi technologiami, aby wyposażyć pokoje w stylu, przywołując przeszłość. To, co się narodziło, to propozycja wyposażenia, która wydaje się być wykuta przez światło, zaprojektowana tak, aby ozdobić współczesne otoczenie z całą klasą i elegancją, z jaką oświetlała duże sale starożytnych budynków .

Żarówki (brak w zestawie) : 12 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kombinacji kolorystycznych, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT