Made in Italy
Wysyłka gratis

18-lampowy żyrandol ze szkła weneckiego Made in Italy - Graham

  • Made in Italy
  • Kod: GRAHAM2
zł 66538,54 zł 73931,71 -10%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 118
Głębokość (cm) 118
Wzrost (cm) 187

Ręcznie wykonany żyrandol ze szkła weneckiego z abażurami z tkaniny Made in Italy.

18 świetlny żyrandol wykonany we Włoszech w ręcznie wykonanym ametystowym szkle weneckim z polerowanymi chromowanymi elementami metalowymi i kloszami z tkaniny . Mebel charakteryzujący się wyrazistym, ale esencjonalnym wzornictwem , potrafiącym wzbogacić otoczenie nadając charakteru dzięki silnej scenicznej obecności , typowej dla klasycznych żyrandoli z przeszłości. Ramiona ze szkła cylindrycznego wspierają w delikatny i elegancki sposób wspaniałe tkaniny abażury, które pomagają rozprowadzić światło we wszystkich kierunkach, zapewniając ciepłe , miękkie i otaczające światło.

Produkcja w 100% Made in Italy , która ma swoje korzenie w autentycznej tradycji Wenecji , miasta o bogatej dziesięcioletniej historii i źródło inspiracji dla obróbki szkła . Każdy element, doskonale obrobiony przez wykwalifikowanych rzemieślników, ekspertów w branży , opowiada o starożytnych technikach przekazywanych przez lata, które przyniosły prawdziwą esencję szkła do dnia dzisiejszego, opowiadając poprzez światło jego wartości doświadczenia , autentyczności i skłonności do piękna . Impuls do oferowania rozwiązań umeblowania, które szanują tradycję, łączy się z chęcią stworzenia czegoś innowacyjnego, aby zaoferować klasyczne akcesoria wraz z najnowocześniejszymi technologiami, aby wyposażyć pokoje w stylu, przywołując przeszłość. To, co się narodziło, to propozycja wyposażenia, która wydaje się być wykuta przez światło, zaprojektowana tak, aby udekorować współczesne otoczenie z całą klasą i elegancją, z jaką oświetlała duże sale starożytnych budynków .

Żarówki (brak w zestawie) : 18 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kombinacji kolorystycznych, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro