2- lub 3-osobowa sofa do salonu z postarzaną skórą w stylu vintage - stempel

  • Kod: TIMBRO1
zł 17.429,18 zł 21.786,50 -20%
Materiał skóra
Dostawa 7/10 dni roboczych

2- lub 3-osobowa sofa do salonu ze skóry w stylu vintage

Sofa do salonu z prawdziwej ciemnobrązowej skóry w klasycznym angielskim stylu.
Ta sofa jest częścią kolekcji, która może pochwalić się ponadczasowym pięknem i smakiem , który opiera się przemijającej modzie i sugestiom trendów. Solidne i solidne konstrukcje , wykonanie capitonnée, ręczne dziurkowanie i przybijanie, tapicerka z prawdziwej skóry (fior di pelle) , obrobiona ze szczególnym garbowaniem, specjalnie zaprojektowana, aby nadać skórze vintage, postarzany wygląd . Produkty z tej kolekcji charakteryzują się wyrafinowanym znaczeniem kształtów i szlachetnych materiałów , które je ożywiają. Fotele te doskonale nadają się do upiększania wnętrz o wysokim standardzie, w których elegancja i charakter są ich prerogatywą.

Dostępne rozmiary:
  • 2 miejsca: 183x95x76h
  • 3 miejsca: 226x95x76h
Uwagi: Produkty z tej kolekcji są wynikiem produkcji rzemieślniczej, a nie serii przemysłowej. Skóra jest obrabiana ręcznie, aby uzyskać typowy efekt postarzenia i pogniecenia. Jako naturalny materiał obrabiany ręcznie, skóra może mieć niedoskonałości i niewielkie różnice chromatyczne, nawet w obrębie tego samego produktu. Nawet wbijanie gwoździ, dziurkowanie i capitonné są wykonywane ręcznie. Każdy egzemplarz można zatem uznać za „wyjątkowy”.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Email Newsletter
Newsletter