2-osobowa sofa zewnętrzna z aluminium i tkania - Eugene

  • Kod: EUGENE2
zł 10811,42 zł 13514,29 -20%
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanka
Materiał struktury Aluminium
Długość (cm) 153
Głębokość (cm) 82
Wzrost (cm) 76
Wysokość siedziska (cm) 45

Dwuosobowa sofa ogrodowa z aluminium i tkaniny.

Ta sofa ogrodowa w całości charakteryzuje się widoczną strukturą z aluminium lakierowanego na kolor antracytowy i splotem z taśmą tkaninową Sunproof (100% olefiny), specjalnym materiałem do użytku na zewnątrz w kolorze leśnej zieleni. W zestawie poduszki na siedziska i oparcia z szarej tkaniny outdoorowej.

Ta sofa z dużymi siedzeniami jest łatwa w obsłudze i solidna, ale jednocześnie zachowuje czysty i niezbędny design. Nowoczesny styl nadaje mu mocny charakter, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyposażenia przestrzeni zewnętrznych, zarówno prywatnych, jak i kontraktowych.
Dzięki zastosowaniu specjalnych , wysokiej jakości materiałów , ta sofa ogrodowa gwarantuje doskonałą odporność na złą pogodę, brud, kurz i plamy.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (stany, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zapewnić dłuższą żywotność produktu, zalecamy unikać długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i wysokich temperatur (czynniki, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie dużej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Środki:

  • Długość: 153 cm ;
  • Głębokość: 82cm ;
  • Wysokość oparcia: 76 cm;
  • Wysokość siedziska: 45 cm
Uwaga : w zestawie poduszki na siedziska i oparcia, które można dostosować w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Poduszki dekoracyjne nie są częścią zestawu
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro