2-osobowa sofa zewnętrzna z aluminium i tkania - Eugene

  • Kod: EUGENE2
zł 10.613,56 zł 13.266,96 -20%
Dostawa 1 tydzień roboczy
Materiał struktury Aluminium
Długość (cm) 153
Głębokość (cm) 82
Wzrost (cm) 76
Wysokość siedziska (cm) 45

Dwuosobowa sofa zewnętrzna z aluminium i tkaniny.

Ta sofa ogrodowa w całości Charakteryzuje się widoczną strukturą z antracytowego lakierowanego aluminium oraz splotem z tkaniny Sunproof (100% olefin), specyficznego materiału do użytku na zewnątrz w kolorze leśnej zieleni. W zestawie poduszki siedziska i oparcia z kamiennej szarej tkaniny outdoorowej.

Ta sofa z dużymi siedziskami jest łatwa w obsłudze i wytrzymała , a jednocześnie zachowuje czysty i niezbędny design. Jego nowoczesny styl nadaje mu mocny charakter, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyposażenia przestrzeni zewnętrznych zarówno w obiektach prywatnych, jak i kontraktowych.
Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów wysokiej jakości ta sofa ogrodowa gwarantuje doskonałą odporność na złą pogodę, brud, kurz i plamy.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (warunki, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatury (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Środki:

  • Długość: 153 cm ;
  • Głębokość: 82cm ;
  • Wysokość oparcia: 76 cm;
  • Wysokość siedziska: 45 cm
Uwaga : Dołączone poduszki siedziska i oparcia, które można dostosować w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Poduszki dekoracyjne nie są wliczone w cenę
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter