Made in Italy

2-osobowa sofa zewnętrzna ze stali galwanizowanej Made in Italy - Selvaggia

  • Made in Italy
  • Kod: SELVAGGIA6
zł 5184,28 zł 6480,38 -20%
Materiał Stal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 123
Głębokość (cm) 72
Wzrost (cm) 84

2-osobowa sofa zewnętrzna z podłokietnikami ze stali ocynkowanej 100% wyprodukowana we Włoszech

Ta sofa ogrodowa jest wyjątkowo wytrzymała ze względu na jakość materiałów i jest produktem wyprodukowanym w 100% we Włoszech . Jego konstrukcja wykonana jest ze stali i jest wzmocniona w procesie cynkowania , dzięki czemu produkt ten jest odporny na działanie czynników korozyjnych i atmosferycznych .

Jego współczesny design sprawia, że jest to produkt idealny dla tych, którzy szukają jakości i dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu w pełnym relaksie. Jego konstrukcja ma na celu wzbogacenie komfortu przestrzeni zewnętrznych, takich jak tarasy, werandy, ogrody czy baseny. Obecność podłokietników i poduszki siedziska jeszcze bardziej zwiększa poczucie relaksu. Co więcej, jego produkcja jest w pełni zrównoważona , ponieważ pochodzi z materiałów pochodzących z recyklingu, które nie wykazują degradacji swoich właściwości mechanicznych.

Dostępne kolory :

  • brązowy
  • Biała Perła
  • stara szarość.
PODUSZKA SIEDZISKA W ZESTAWIE . Poduszka wykonana jest w 100% z akrylu i jest wysokiej jakości tkaniną zaprojektowaną tak, aby była odporna na promienie UV i wodę.

Użytkowanie i konserwacja : w okresie zimowym zaleca się przechowywanie produktu w zamkniętych, suchych pomieszczeniach, aby zapobiec skraplaniu się wilgoci. Jeśli produkty znajdują się w rejonie nadmorskim, zaleca się czyszczenie powierzchni co dwa/trzy miesiące delikatnymi detergentami. Ponadto zaleca się, aby nie pozostawiać na blatach wodoodpornych prześcieradeł syntetycznych przez dłuższy czas. Kondensacja może uszkodzić lakier.

Uwaga: poduszka siedziska w zestawie. Poduszka pod plecy nie jest dołączona. Poduszka posiada szeroką gamę kolorystyczną.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „Poproś o informacje” .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter