2 stoliki kawowe z blatem z drewna pochodzącego z recyklingu i metalową podstawą — wysuwana

  • Kod: SLIDE11
zł 3.975,50 zł 4.969,37 -20%
Dostawa 7/10 dni roboczych
material blat drewno
material podstawa metal

2 stoliki kawowe z drewna tropikalnego pochodzącego z recyklingu

Wykonano 2 stoły wewnętrzne z drewna pochodzącego z recyklingu, w naturalnym kolorze kawy i metalowej strukturze .
Ten zestaw mebli jest dosłownie wyjątkowy właśnie dlatego, że ucieleśnia osobliwą historię przeżywanej materii. Przetwarzanie odbywa się w przeważającej części zgodnie z procedurami rzemieślniczymi . Każda rysa i niedoskonałość, każda blizna na drewnie świadczy o oryginalności przeszłości, która nabiera nowego życia. Drewno tropikalne legalnie pochodzące z recyklingu ze starych artefaktów, łodzi i opuszczonych budynków jest fachowo traktowane i szczotkowane, aby odzyskać godność i blask. Produkt ten łączy w sobie esencję rustykalnego smaku z kształtami współczesnego designu i elementami stylu industrialnego .

Naturalne wykończenie kawy: stare drewno jest jedynie czyszczone, dobrze przeszlifowane, zachowując swój pierwotny kolor i stan.

Środki:
  • duży stół: 75x75x46h
  • mały stolik: 60x60x40h
UWAGI: Teak i inne drewno liściaste to drewno o ogromnej wytrzymałości i trwałości w czasie, ale podatne na wpływy zewnętrzne, takie jak klimat. Małe pęknięcia, nierówne powierzchnie, plamy, korki kompensacyjne są jego cechą charakterystyczną i jednocześnie reprezentują jego wartość. Meble niemal „wyjątkowe” i zawsze różne w zależności od gry.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter