2 stoliki kawowe z blatem z drewna pochodzącego z recyklingu i metalową podstawą — wysuwana

  • Kod: SLIDE11
zł 4.136,74 zł 5.170,91 -20%
Dostawa 7/10 dni roboczych
material blat drewno
material podstawa metal

2 stoliki kawowe z tropikalnego drewna pochodzącego z recyklingu

Wykonane 2 stoły wewnętrzne z drewna pochodzącego z recyklingu w naturalnym kolorze kawy i metalowej strukturze .
Ten zestaw mebli jest dosłownie wyjątkowy właśnie dlatego, że ucieleśnia osobliwą historię żywej materii. Przetwarzanie odbywa się w większości zgodnie z procedurami rzemieślniczymi . Każda rysa i niedoskonałość, każda blizna na drewnie świadczy o oryginalności przeszłości, która nabiera nowego życia. Tropikalne drewno legalnie poddane recyklingowi ze starych artefaktów, łodzi i opuszczonych budynków jest fachowo traktowane i szczotkowane w celu odzyskania godności i blasku. Produkt ten łączy w sobie esencję rustykalnego smaku z kształtami współczesnego designu i detalami stylu industrialnego .

Naturalne wykończenie kawy: stare drewno jest tylko czyszczone, dobrze przeszlifowane, zachowując swój pierwotny kolor i stan.

Środki:
  • duży stół: 75x75x46h
  • mały stolik: 60x60x40h
UWAGI: Teak i inne twarde drewno to drewno o ogromnej wytrzymałości i trwałości w czasie, ale podlegające wpływom zewnętrznym, takim jak klimat. Drobne pęknięcia, nierówne powierzchnie, plamy, korki kompensacyjne to jego osobliwość i jednocześnie stanowią o jego wartości. Meble niemal „wyjątkowe” i zawsze inne w zależności od gry.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter