Made in Italy

2 Światła Kinkiet w Stylu Klasycznym Włoskiego Szkła Rzemieślniczego - Mindful

  • Made in Italy
  • Kod: MEMORE3
zł 959,40 zł 1199,24 -20%
Materiał szkło i metal
Kolor biały i chrom
Dostawa 10-12 dni roboczych
typ podlaczenia 2 x E14 220-230 V
Długość (cm) 35
Głębokość (cm) 28
Wzrost (cm) 35

Kinkiet z 2 światłami z chromowanego metalu i białego ręcznie robionego szkła, wyprodukowany we Włoszech.

Szlachetna i uwodzicielska dusza tego 2-lampowego kinkietu nie pozostawia miejsca na niezdecydowanie: jego wyrazisty i zdecydowany charakter stanie się bohaterem sceny, do eleganckiego salonu lub królewskiej sypialni .
Idealny dla tych, którzy chcą oświetlenia scenograficznego w starym stylu, jego klasyczny i luksusowy design składa się z 2 łukowatych ramion, w całości wykonanych z ręcznie obrobionego szkła o naturalnym białym wykończeniu i dostępnego w różnych eleganckich odcieniach, aby całkowicie pasowały w każdym miejscu i spełniają różne potrzeby. Detale z chromowanego metalu.

Uzupełnienie jest zatem idealne do wyposażenia wyrafinowanych i gustownych przestrzeni, takich jak salon lub sypialnia, prezentując się jako idealne do korytarzy, wejść i salonów, oświetlając każde otoczenie smakiem i charakterem, łącząc styl, klasę i innowacyjność.
Styl, który nigdy się nie ustala; eleganckie, majestatyczne, wartościowe, z najwyższej jakości materiałów, aby stworzyć wyrafinowaną i wyrafinowaną atmosferę.

Uwaga: żarówki nie są wliczone w cenę. Uzupełnienie dostępne jest również w wersjach w wykończeniu bursztynowym, transparentnym, dymionym, turkusowym i/lub złotym metalem.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter