2 tace designerskie w czarnej skórze 41x28x5cm i 45x32x6cm Anastasia

  • Kod: ANASTASIA NERO
zł 2229,32 zł 2786,66 -20%
Materiał skórzany
Rozmiar L.41 / 45 x H.5 / 6 x P.28 / 32 cm
Kolor czarny
Dostawa 7 dni
2 tace designerskie w czarnej skórze 41x28x5cm i 45x32x6cm Anastasia
Elegancja, styl i design na stole? Wybierz tacę Anastasia! Dobrze ułożony stół ma swój urok i sprawia, że ​​każdy posiłek jest wyjątkowy. Czas kolacji to zazwyczaj jedna z niewielu chwil w ciągu dnia, w których gromadzi się cała rodzina. Aby jak najlepiej wykorzystać tę ważną okazję, czyniąc ją jeszcze bardziej wyjątkową, ważne jest, aby postawić na stole ładne potrawy, ale jednocześnie funkcjonalne. Taca Anastasia jest wspaniałym przykładem: ma ponadczasową linię i może być używana do wielu celów.
Charakteryzuje się typowo włoskim designem i charakteryzuje się stonowaną, ale wyrafinowaną linią. Użyj go do podania sosów wylanych w specjalnych misach lub przyniesienia gościom cocotte z pysznym sufletem jeszcze ciepłym i gotowym do smaku. Taca ta służy również do serwowania różnych pojemników przypraw bezpośrednio na stole, unikając bezpośredniego wzbogacania żywności o aromaty, których nie każdy może polubić. Taca Anastasia to elegancki pomysł na prezent dla wszystkich, którzy kochają gustowne detale, które zawsze robią różnicę.

producent
Ten produkt jest częścią kolekcji stworzonej z dokładnych badań estetycznych i stylisty, mających na celu połączenie ponadczasowej elegancji, wyrafinowanej atmosfery i równowagi kształtów i kolorów. Propozycje obejmują meble do sypialni, salonu, stołów i konsol do oświetlenia. Styl jest nie do pomylenia: luksus , elegancja , wygoda , linearność i szczególna uwaga poświęcona wyjątkowości i ekskluzywności projektu. Przetwarzanie jest wykonywane za pomocą materiałów pierwszej jakości, wyselekcjonowanych i za pomocą precyzyjnego cięcia i technik obróbki. Od minimalistycznego stylu nowoczesnego po klasyczny, kolekcja akcesoriów do wyposażenia wnętrz pozwala zaspokoić pragnienia i smak każdego klienta, z uwzględnieniem kontekstu, w którym wkładane są meble i akcesoria.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter