Made in Italy

24-częściowe sztućce ze stali satynowej Włoski projekt rzemieślniczy - Damerino

  • Made in Italy
  • Kod: DAMERINO
zł 3.001,93 zł 3.752,43 -20%
Materiał Stal nierdzewna
Dostawa 7-10 dni roboczych

Zestaw sztućców ze stali nierdzewnej w stylu miejskiego szyku, 24 sztuki włoskiego rzemiosła.

Usługa polegająca na:
  • 6 widelców 20,8 cm
  • 6 noży 23,2 cm
  • 6 łyżek 20,8 cm
  • 6 łyżeczek 15,5 cm
To kolekcja sztućców ze stali nierdzewnej 18/10, czyli 18% chromu i 10% niklu, które gwarantują doskonałą odporność na korozję i łatwość czyszczenia przy doskonałym współczynniku higienicznym.
Ponadto stal nierdzewna jest materiałem w 100% nadającym się do recyklingu , dzięki czemu ma niewielki wpływ na środowisko zarówno na etapie produkcji, jak i na końcu okresu użytkowania produktu.

Satynowe wykończenie sztućców to proces, który pozwala uzyskać bardzo elegancki i wyrafinowany efekt krycia . Jest to ostateczna obróbka, którą uzyskuje się za pomocą specjalnych obrotowych szczotek.

Kolekcja, która oznacza jakość i wigor, utrzymana jest w miejskim szyku, utrzymanym we współczesnym tonie, z oryginalnym designem i dopracowanym w najmniejszym szczególe.
Osobliwością jest ręczne zgrzewanie pomiędzy uchwytem a sztućcami, które wykonują doświadczeni rzemieślnicy na każdym produkcie i które pozostaje odsłonięte w celu wzmocnienia rzemiosła, które sprawia, że każdy element jest wyjątkowy .
W ten sposób kuta stal satynowana łączy się z oksydowanymi stalowymi rurkami uchwytów, które są barwione dzięki gotowaniu w specjalnych piecach w wysokich temperaturach.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter