3-osobowa lub maxi sofa ogrodowa z naturalnego rattanu z poduszkami - Keira

  • Kod: KEIRA3
zł 8.494,32 zł 10.617,91 -20%
Materiał Naturalny rattan
Dostawa 1 tydzień roboczy

Sofa zewnętrzna w różnych rozmiarach z naturalnego rattanu z poduszkami.

Wykonanie sofy 3-osobowej lub maxi na zewnątrz z ręcznie tkanego naturalnego rattanu Jungle z poduszkami w standardowym wykończeniu „ecru” i bordiurą „czekoladową”.

Sofa należy do całej kolekcji który wyróżnia się kwadratowym kształtem ramek, pokrytych rustykalnym splotem o silnych walorach estetycznych. Ręczna obróbka i użycie specjalnego rodzaju naturalnego rattanu o opalizujących odcieniach - przywodzącego na myśl kolory jesieni i runa leśnego - nadaje każdemu egzemplarzowi niepowtarzalności .
Produkty z tej kolekcji nadają się do wyposażenia osłoniętych przestrzeni zewnętrznych, takich jak werandy, balkony, tarasy, werandy i altany, ożywiając otoczenie wyjątkowym ciepłem i stylem.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (warunki, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatury (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Dostępne rozmiary :
  • 3-osobowa : dł. 215 x gł. 88 x wys. oparcia 78
  • Maxi : dł. 260 x szer. 105 x wys. oparcia 78
Wykończenie poduszek : Ecru z "czekoladową" obwódką.

Konserwacja :
Do prawidłowego czyszczenia rattanu naturalnego zalecamy stosowanie ściereczek z mikrofibry, neutralnych detergentów i ciepłej wody.
Sugerujemy pranie tkaniny poduszkowej wyłącznie na sucho lub ręcznie w niskiej temperaturze, aby uniknąć kurczenia się i zachowania jej właściwości.

Uwaga : Tapicerka poduszek jest dostępna na zamówienie w innych wykończeniach i materiałach. W zestawie również ozdobne poduszki.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o spersonalizowaną wycenę, wypełniając odpowiedni formularz „Poproś o informacje” .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter