Made in Italy

3 światła Artisan szklany kinkiet z Wenecji Made in Italy - Florentine

  • Made in Italy
  • Kod: FIORENTINO8
zł 5.122,66 zł 6.403,34 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 36
Głębokość (cm) 30
Wzrost (cm) 43

Ręcznie wykonana lampa ścienna ze szkła weneckiego i metalu Made in Italy.

Ręcznie robiony 3- punktowy kinkiet ze szkła weneckiego w wykończeniu denim z ołowianymi zawieszkami i detalami z polerowanego chromowanego metalu . Charakteryzująca się wspaniałymi ramionami wykonanymi ręcznie techniką skręcania, która tworzy ekskluzywny efekt, który estetycznie przypomina splot liny, ta lampa nadaje osobowość całemu otaczającemu środowisku. Prawdziwy deszcz światła wdziera się w strukturę żyrandola, a następnie rozchodzi się po otoczeniu poprzez załamanie magii cekinów i kryształowych wisiorków z delikatnymi wykończeniami, tworząc w ten sposób sugestywny i zjawiskowy efekt scenograficzny, który jest czarujący i zaskakujący. za elegancję i majestat .

Każdy element składający się na te wspaniałe rozwiązania wyposażenia wnętrz jest wykonywany indywidualnie i pochodzi z rąk doświadczonych rzemieślników z branży , którzy dzięki głębokiej znajomości weneckiej tradycji obróbki szkła ożywiają prawdziwe dzieła sztuki z duszą i duszą. osobowość, która pozwala tym, którzy je wymyślają, tym, którzy je tworzą i tym, którzy ich używają, na tworzenie podobieństwa osobistego i uzdolnień, a tym samym odczuwanie empatii wobec nich. Cały proces produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szklarskiej, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem , aby nowoczesność była projektowana w przyszłość. W ten sposób rodzą się autentyczne i wydajne pomysły na oświetlenie , które na nowo proponują klasyczne projekty zrewidowane we współczesnym kluczu, aby uzyskać ekskluzywny i awangardowy efekt .

Żarówki (brak w zestawie) : 3 x MAX 42W E14

Uwaga : lampa jest dostępna w szerokiej gamie różnych kombinacji kolorystycznych, a będąc ręcznie robiona, można ją w pełni dostosować pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter