Made in Italy

5-elementowa luksusowa sypialnia Made in Italy Meble - Cristina

  • Made in Italy
  • Kod: CRISTINA
zł 23.529,14 zł 29.411,40 -20%
Materiał Drewno
Dostawa 30/45 dni roboczych

Nowoczesna 5-elementowa nowoczesna sypialnia wykonana we Włoszech, wysokiej jakości.

Sypialnia dwuosobowa złożona z 5 elementów w całości wykonana we Włoszech . W skład zestawu wchodzi drewniane podwójne łóżko ze stelażem obitym ekoskórą , wyściełany zagłówek obity tkaniną i eko-skórą (zdejmowane) i polerowane metalowe nóżki, 2 szafki nocne, komoda z 3 szufladami i komoda z 6 szufladami szuflad z drewna melaminowanego. materiał oksydowany i lakierowany matowo ołowiem. Kompletny mebel charakteryzujący się wyrafinowanym minimalizmem, który podkreśla i wzbogaca estetykę sypialni w eleganckim i ekskluzywnym stylu. Zastosowanie różnych materiałów zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe, które prowadzą do odkrycia wspaniałych kontrastów uzyskanych poprzez łączenie różnych tkanin, wykończeń i faktur w celu uzyskania oryginalnego i wyrafinowanego efektu, idealnego do wzbogacenia i uzupełnienia prywatnych przestrzeni domowych.

W skład komory wchodzą „Wymiary i ilość sztuk” :
  • 1x łóżko (podstawa z listew i materac nie wchodzą w skład zestawu) - dł. 172 x szer. 227 x wys. 95 cm (podstawa z listew 160x200 cm);
  • 2x szafki nocne - szer. 49 x gł. 43,8 x wys. 49 cm;
  • 1x komoda - dł. 131,6 x szer. 53,8 x wys. 76,8 cm;
  • 1x wysoka komoda - dł. 49 x gł. 43,8 x wys. 113,4 cm.
Jest to pomysł na umeblowanie stworzony w oparciu o wartości rzemieślnicze , aby osiągnąć doskonałość i wysoką jakość typową dla Made in Italy , gdzie innowacyjne pomysły i kultura przeplatają się na rzecz optymalizacji procesów i dbałości o szczegóły. Tak rodzą się funkcjonalne i wyrafinowane meble do części sypialnej.

Uwaga : każdy element jest częścią systemu modułowego i modułowego, aby tworzyć rozwiązania szyte na miarę. Odkryj szeroką gamę kolorów i wykończeń oraz specjalne procesy, które spełnią wszelkie potrzeby.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Email Newsletter
Newsletter