Made in Italy

6 jasnych lnianych serwetek z wysokiej jakości luksusową dekoracją - Virtu

  • Made in Italy
  • Kod: VIRTU
zł 529,47 zł 588,29 -10%
Materiał 100% len
Kolor biały
Dostawa Produkt dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni
Długość (cm) 50
Wzrost (cm) 50

6 białych, jasnych lnianych serwetek z wywiniętym brzegiem, luksusowym i eleganckim wzorem wyprodukowanym we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej usłudze 6 jasnych białych lnianych serwetek z wywiniętym brzegiem.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Ten len to w istocie absolutna nowoczesność , wybór, aby żyć współczesnym życiem tych, którzy chcą spędzić chwilę całkowitej wolności, która prowadzi do stworzenia autentycznego, ręcznie wykonanego produktu o najwyższej jakości .
Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje więc na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Artykuł narodził się z szacunkiem dla środowiska, traktując naturę jako styl życia, aby osiągnąć równowagę energii życiowych, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia, w którym zrównoważony rozwój ekologiczny staje się sposobem na bycie. Dla tych, którzy żyją teraźniejszością oczami jutra, dla tych, którzy żyją światem i niekończącą się i wolną przestrzenią, która nie potrzebuje słów.

Środki:
  • 50 x 50 cm
Kompozycja:
  • 100% len
Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów. Nasz len to nieskończona nowoczesność. Wybór współczesnego stylu życia, tło rytmu życia. Dedykowany tym, którzy przeżywają swoje doświadczenia z przestrzenią jako momentem czystej wolności, szukającym konkretności, która powinna iść w parze ze stylem bez kompromisów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro