Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

6 jasnych lnianych serwetek z wysokiej jakości luksusową dekoracją - Virtu

  • Kod: VIRTU
zł 584,53 zł 833,06 -30%
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
100% len
Kolor
biały
Dostawa
7-10 dni roboczych
Długość (cm)
50
Wzrost (cm)
50
Viadurini Textile

6 białych, jasnych lnianych serwetek z wywiniętym brzegiem, luksusowym i eleganckim wzorem wyprodukowanym we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej usłudze 6 jasnych białych lnianych serwetek z wywiniętym brzegiem.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Ten len to w istocie absolutna nowoczesność , wybór, aby żyć współczesnym życiem tych, którzy chcą spędzić chwilę całkowitej wolności, która prowadzi do stworzenia autentycznego, ręcznie wykonanego produktu o najwyższej jakości .
Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje więc na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Artykuł narodził się z szacunkiem dla środowiska, traktując naturę jako styl życia, aby osiągnąć równowagę energii życiowych, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia, w którym zrównoważony rozwój ekologiczny staje się sposobem na bycie. Dla tych, którzy żyją teraźniejszością oczami jutra, dla tych, którzy żyją światem i niekończącą się i wolną przestrzenią, która nie potrzebuje słów.

Środki:
  • 50 x 50 cm
Kompozycja:
  • 100% len
Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów. Nasz len to nieskończona nowoczesność. Wybór współczesnego stylu życia, tło rytmu życia. Dedykowany tym, którzy przeżywają swoje doświadczenia z przestrzenią jako momentem czystej wolności, szukającym konkretności, która powinna iść w parze ze stylem bez kompromisów.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty