Made in Italy

6 jasnych ręcznie robionych żyrandoli ze szkła weneckiego Made in Italy - Bernadette

  • Made in Italy
  • Kod: BERNADETTE1
zł 16.573,75 zł 20.717,16 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 90
Głębokość (cm) 90
Wzrost (cm) 100

Żyrandol 6-punktowy wykonany ręcznie ze szkła i metalu weneckiego, wyprodukowany we Włoszech.

Wyrafinowany 6-punktowy żyrandol ręcznie robiony we Włoszech ze szkła weneckiego o bursztynowym wykończeniu z detalami z błyszczącego złotego metalu . Umiejętne rzemiosło łączy się ze współczesnymi elementami, aby ożywić oryginalną ewolucję szkła, które jest w stanie uzupełnić nowoczesne przestrzenie, a także środowiska w klasycznym stylu o silnej wartości dekoracyjnej. Cudowny dotyk nadawany przez wiszące krople stwarza iluzję prawdziwego deszczu, zwiększając tym samym estetyczną stronę cudownego produktu dzięki jego scenograficznej osobowości .

Produkcja w 100% Made in Italy, która ma swoje korzenie w autentycznej tradycji Wenecji , miasta o bogatej dziesięcioletniej historii i źródło inspiracji dla obróbki szkła . Każdy element, doskonale obrobiony przez wykwalifikowanych rzemieślników, ekspertów w branży , opowiada o starożytnych technikach przekazywanych przez lata, które przyniosły prawdziwą esencję szkła do dnia dzisiejszego, opowiadając poprzez światło jego wartości doświadczenia , autentyczności i skłonności do piękna . Impuls do oferowania rozwiązań umeblowania, które szanują tradycję łączy się z pragnieniem stworzenia czegoś innowacyjnego, aby zaoferować klasyczne akcesoria wraz z najnowocześniejszymi technologiami, aby wyposażyć pokoje w stylu, przywołując przeszłość. To, co się narodziło, to propozycja wyposażenia, która wydaje się być wykuta przez światło, zaprojektowana tak, aby udekorować współczesne otoczenie z całą klasą i elegancją, z jaką oświetlała duże sale starożytnych budynków .

Żarówka (brak w zestawie) : 6 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter